Bahar gelir gelmez magazinde aşklar patlamaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin yıldız ismi Yüsra Geyik aradığı aşkı Çukur'un Aliço'su Rıza Kocaoğlu'nda buldu.

Arka sokaklar dizisinin güzel yıldızı Yüsra Geyik, aşk hayatına ünlü isimle yeni bir başlangıç yaparak devam ediyor. Arka Sokaklar dizisinin güzel ismi Yüsra Geyik, Çukur dizisinin Aliço'su Rıza Kocaoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.

Bir ay önce Hazal Subaşı ile ilişkisine sonlandıran Rıza Kocaoğlu hızlı çapkın çıktı. Henüz yeni bir ilişkisi biten Rıza Kocaoğlu ayrılık acısını çabuk unuttu. Rıza Kocaoğlu, Arka Sokaklar'ın güzeller güzeli Yüsra Geyik'le aşka yelken açtı.

PANİK OLDULAR!

Son günlerde yıldızı parlayan Yüsra Geyik aradığı mutluluğu Rıza kocaoğlu'nunda buldu. İkili kameralara yakalanınca Rıza Kocaoğlu apartmanın içine kaçarken, ysüra Geyik ise yüzünü gizledi. İkilinin neden panik oldukları anlaşılamadı.

Yüsra Geyik dün Instagram hesabından Rıza Kocaoğlu'nun çektiği bir fotoğrafını koyarak aşkı ilan etmişti.

Rıza Kocaoğlu ile Yüsra Geyik arasındaki yaş farkı da dikkat çekti. Rıza Kocaoğlu, güzel oyuncu Yüsra  Geyik'ten tam 12 yaş büyük. Yüsra Geyik'in adı daha önce de kendisinden oldukça büyük olan Ozan Güven ile anılmıştı.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

YENİ AYRILMIŞTI!

Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı ile biten ilişkisi için “Bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Dünya zor bir dönemden geçiyor. Kayıplarımız var ailemizden de biliyorsunuz. Bu konulara gelene kadar daha büyük acılar var. ” demişti.