Bir döneme damga vuran ama kafamız nasıl güzel repliğiyle tanınan Yunus Dönertaş nasıl öldü? Yunus Dönertaş öldü mü? Yunus Dönertaş şu an ne yapıyor sorusunun cevabı herkesi üzdü!

Tekirdağ Çorlu'da üzen haber geldi. Yunus Dönertaş'ı tüm Türkiye ama Kafamız Nasıl Güzel repliğiyle tanıyordu. Tekirdağ Çorlu'da 8 aydır kayıp olarak alınan Yunus Dönertaş'tan kötü haber geldi!

Yunus Dönertaş neden ödlü? Kim öldürdü?

Geçtiğimiz yılların en fenomen sokak röportajcısı dillere pelesenk olan Ama kafamız nasıl güzel sözleriyle tanınan Yunus Dönertaş 8 aydır kayıptı. Yunus Demirtaş'tan üzücü haber geld. 

Çorlu'da Tema Piknik Alanı'nda ağustos ayında bulunan kemikler, 8 aydır kayıp olan Yunus Dönertaş'a ait çıktı. 

Çorlu'da ailelerden alınan DNA örnekleri sonrası kemiklerin 15 temmuz 2021 yılında kayıp olan Yunus Dönertaş'a ailt olduğu ortaya çıktı.

Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek! Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek!

Yunus Demirtaş şimdi ne yapıyor sorusunu arayanlar şok oldu!

Ama Kafamız nasıl güzel videosu kimin yada Ama kafamız nasıl güzel videosunda adam ne yapıyor sorusunun cevabı herkesi üzdü. Yunus Dönertaş ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.