Yusuf Yerkel oğlu neden öldü? Yusuf Yerkel'in oğlunun hastalığı neydi? Yusuf Yerkel'in oğlu Emir Zahit Yerkel neden öldü? Yusuf Yerkel oğlu Emir Zahit Yerkel kaç yaşındaydı?

Yusuf Yerkel'in oğlu Emir Zahit neden öldü?

Yusuf Yerkel'in oğlunun yoğun bakımda olduğu haberi gelmişti. 2019 yılından beri can savaşı veren minik yavrudan kahreden haber geldi.

Yusuf Yerkel'in oğlundan üzücü haber geldi. Yusuf Yerkel'in oğlu hayatını kaybetti. Peki ama Yusuf Yerkel'imn oğlu neden öldü?

Sosyal medya hesabından Yusuf Yerkel "Minik kuzumuz yavrumuz canımız Emir Zahitimiz melek oldu. Bu fani dünyadaki 3 yıllık çileli yolculuğunu tamamlayıp ebedi aleme göç eyledi. Artık bize düşen güzel bir sabırdır" diye oğlunu kaybettiğini duyurdu.

Yusuf Yerkel'in oğlu Emir Zahit Yerkel'in neden öldü? Yusuf Yerkel'in oğlu kaç yaşındaydı?

Yusuf Yerkel'in oğlu Emir Zahit Yerkel neden öldü merak edildi. 

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

Emir Zahit'in hasta olduğu biliniyordu. Emir Zahit Yerkel bu sabah saatlerinde vefat etti.

Yusuf Yerkel oğlu Emir Zahit Yerkel'in hastalığını açıklamadı. 

Yusuf Yerkel 2019 yılında da sosyal medya hesabından oğlu için dua istemiş ve "Yavrumuz Emir Zahit tam 1 aydır yoğun bakımda hayata tutunmaya çalışıyor. Evet hayat belki devam ediyor ama bizim için hayat 1 aydır durdu. Çok zor çok. Bazen gücünüz tükeniyor. Nefesiniz daralıyor. Kalbiniz sıkışıyor, hayatı hissedemiyorsunuz" diye yazmıştı.

Eski Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel Soma faciasında sonra eylem yapan madenci ve amdenci yakınlarına attığı tekme ve sonrasında aldığı iş fgöremezlik raporu daha sonra da Frankufurt'a ataşe olarak atanması ile gündem olmuştu.