Son yıllarda konut fiyatları önlenemez bir şekilde yükseldiğinden dolayı ev sahibi olmak isteyenlerin işi oldukça zorlaşmaya başlamıştır. Bunun yanında kredi faizlerinin de yükselişe geçmesi insanların kredilere yönelmesine de mâni olmuştur. Bankanın resmi internet sitesi kitlenmiş durumda! Herkesin evi olacak. İşte tüm detaylar

Ziraat bankası 150.000 TL'ye ev satıyor! Bankanın resmi internet sitesi kitlenmiş durumda! Herkesin evi olacak... Bu durumun biraz olsun üstesinden gelebilmek için bankalar ödeme gücü düşük vatandaşlarında ev sahibi olabilmesi için çeşitli paketler hazırlamaya başlamıştır. Bu durum ev almak isteyen insanlara bir nebze de olsa umut olmuştur. Söylentilere göre kamu bankaları düşük faiz oranları, ücretsiz ekspertiz, masrafsız konut kredisi desteği verecek. Böylece avantajlı bir şekilde ev alma imkânı olacak. Ev alma kararı alanlar bu müjdeli haberi değerlendirip uygun fiyat seçenekleri ile ev sahibi olabilirler.

Ucuz Fiyatlara Ev Satışı 

Ziraat bankası tarafından verilen ilanlara baktığımızda farklı oda sayılarına sahip birbirinden farklı evin bulunması ve bunların piyasa fiyatlarından daha uyguna satılması dikkati çekiyor. Ziraat bankasının e-satış sitesinden görülebilecek ilanlarda düşük peşinatlara sahip evler olduğu görülmektedir.

TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek TC Kimlik Numarası Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanların Nakit Sıkıntısı Varsa, 10.000 TL Verilecek

Bu evlerin alınması içinde 120 ay vadeli konut kredisi desteği sağlanacağı da piyasada dönen dedikodular arasındadır. Yine düşük fiyatlı ev almak isteyenlere TOKİ’nin sunduğu projelere bakmaları söylenmektedir. TOKİ’de düşük maaş sahibi kişilerin ev sahibi olmaları ve kira ödemekten kurtulmaları için ucuz fiyatlı ve yaşayacak kişilerin konforu düşünülerek inşa edilmiş evlerle konut sahibi olmak isteyen kişileri buluşturmaktadır.

Aylık Uygun Ödemelerle Ev Sahibi Olma Fırsatı 

Piyasalarda Ziraat bankasının konut sahibi olmak isteyen ama yeterli geliri olmadığı için kredi çekemeyen kişiler için aylık düşük kredi ödemelerine sahip paketler oluşturduğu konuşulmaktadır. Oluşturulan bu paketlerin 120 ay gibi uzun dönemlere bölüneceği böylece aylık ödemelerin daha düşük tutulabileceği konuşulmaktadır.

Ayrıca kişilerin daha kolay krediyi alabilmeleri için birçok ücretinde talep edilmeyeceği söylenmektedir. Böylece kişiler kredi için ödeyecekleri ücretleri de peşinatlarına katarak çok daha donanımlı evler alabilirler. Sizlerde bu kredilerden yararlanmak isterseniz Ziraat Bankasının sitesini takip etmenizi öneririz. Ayrıca yine bankanın duyurular kısmına abone olarak son haberleri kolayca alabilirsiniz. 

KAYNAK: ilan365.net