Türk Sinemasının en sevilen isimleri arasında yer alan, 2000 yılında uçağa binmeden önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ünlü usta Kemal Sunal'ın yer aldığı yeni Ziraat Bankası reklamı internette en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı! Ke

Türk Sinemasının en sevilen isimleri arasında yer alan, 2000 yılında uçağa binmeden önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ünlü usta Kemal Sunal'ın yer aldığı yeni Ziraat Bankası reklamı internette en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı! Kemal Sunal'ın sanki bugün hayattaymış gibi yer aldığı Ziraat Bankası reklamı viral oldu. Peki Kemal Sunal hangi teknolojiyle reklamda bu şekilde yansıtılabildi? Kemal Sunallı Ziraat Bankası 157. kuruluş yıldönümüne özel yeni reklamına dair tüm detaylar haberimizde sizlerle...

Türk sinemasının en önemli isimlerinden olan Kemal Sunal, Ziraat Bankası'nın 157. yıldönümü özel reklamında yer aldı! Televizyonda birçok kanalda da yayınlanmaya başlayan Ziraat Bankası'nın yeni reklamında Kemal Sunal tıpkı hayattaymış gibi sesiyle ve görüntüsüyle izleyenleri heyecanlandırdı! Gülüşü, bakışı, kendine has her yönüyle reklamda yer alan Kemal Sunal reklamı izleyenleri tebessüm ettirdi. Şimdi internette sıkça Kemal Sunal'ın yer aldığı Ziraat Bankası reklamı araştırılıyor. Peki Kemal Sunal bu reklamda hangi teknoloji ile yer aldı?

Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası Reklamında İşte Bu Teknoloji Kullanıldı!

Bundan tam 21 yıl önce, 2000 yılında bir uçak seferine çıkmadan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılan Türk Sinemasının usta ismi Kemal Sunal, 21 yıl sonra Ziraat Bankası'nın 157. kuruluş yılına özel reklamda yer buldu. Peki ama sesi ve görüntüsüyle tıpkı hayattaymış gibi bu şekilde reklamda boy gösteren usta isim hangi teknolojiyle bu hale getirildi?

Ziraat Bankası'nın 157. kuruluş yıl dönümü özel reklamında Kemal Sunal, Deep Fake teknolojisi ile reklama dahil edildi. Gelişen teknoloji ve imkanlar ölçüsünde Deep Fake teknolojisi kişileri "Photoshop" vari programlar eşliğinde olmadıkları durumlara sokmaya ve belli bir forma angaje etmeye imkan tanıyor. Kötüye kullanımların da olduğu Deep Fake teknolojisi tıpkı bu örnekte olduğu gibi başarılı ve etkin amaçlar için de kullanılabiliyor.

Kemal Sunal'ın yer aldığı Ziraat Bankası Reklamı Gündem Oldu!

Ziraat Bankası Kemal Sunal'lı yeni reklamında, kavga eden 2 çocuğu ayırmak için bisikletiyle gelen Kemal Sunal, kendine has gülüşü ile izleyenlerin içini ıstıyor. Çocuklardan biri "Sende yerli yersiz gülenlerdensin heralde amca?" diyor, Kemal Sunal ise gülüşünü devam ettirerek "Gülmek fena mı ya?" cevabını veriyor.

Kemal Sunal'ın bu cevabı küçük çocuklar tarafından da onaylanıyor. Kemal Sunal gülüşü ve kendine has üslubuyla reklamda yer alıyor. Tıpkı bugün hayattaymış gibi capcanlı haliyle reklamda boy gösteren Kemal SUnal, izleyenleri heyecanlandırdı!