15 Ağustos 2021 bugün hangi maçlar var? Süper Lig'de bugün kimin maçı var?

15 Ağustos 2021 bugün hangi maçlar var? 15 Ağustos Bugün kimin maçı var? Süper Lig'in başlaması ile birlikte günün maç programı araştırılıyor.

Spor 15.08.2021 - 11:45 15.08.2021 - 11:45 Volkan Arık

Süper Lig 2021-2022 sezonu bu hafta itibariyle başladı. Yeniden futbol heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler ise bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var gibi aramalarla günün maç programını öğrenmeye çalışıyor. Peki Süper Lig'de Bugün hangi maçlar var 15 Ağustos 2021? Süper Lig 15 Ağustos maç programı ve detaylar haberimizde…

15 Ağustos 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var gibi soruların yanıtı futbol Tutkunları tarafından sabah saatlerinden itibaren en çok araştırılan ve merak edilen konular arasına girdi. Futbol heyecanını aralıksız olarak yaşamak isteyen futbolseverler günün maç programını araştırıyor. Sadece Türkiye'deki ligler değil aynı zamanda dünyadaki futbol heyecanı da merak ediliyor. Peki Süper Lig 15 Ağustos 2021 fikstürü belli oldu mu? Süper Lig'de 15 Ağustos 2021 Bugün hangi maçlar var?

15 Ağustos 2021 Süper Lig'de bugün kimin maçı var?

Süper Lig ve TFF 1.lig 15 Ağustos 2021 maç programı açıklandı. işte bugünkü maçlar;

19:15 M.Başakşehir - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

19:15 Tuzlaspor - Ankaragücü Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:15 Keçiörengücü - Altınordu Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2

21:45 Bursaspor – Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1

21:45 Antalyaspor – Göztepe Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2

21:45 Adana Demirspor – Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

21:45 Menemenspor - BB Erzurumspor Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2

15-agustos-2021-bugun-hangi-maclar-var-super-ligde-bugun-kimin-maci-var-2

15 Ağustos 2021 bugün hangi maçlar var?

12:00 Jeonbuk - FC Seoul Güney Kore K-League Bilyoner TV

12:00 Nagoya - Shonan Bellmar Japonya J.League Bilyoner TV

12:00 Yokohama Marinos – Oita Japonya J.League Bilyoner TV

12:30 Lion City – Tampines Singapur Premier Ligi 1 Play Sports Youtube

12:30 Kashima Antlers – Tokushima Japonya J.League Bilyoner TV

13:00 Pohang - Suwon City Güney Kore K-League Bilyoner TV

13:00 Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka Japonya J.League Bilyoner TV

13:00 Ehime – Kitakyushu Japonya J2 Ligi Bilyoner TV

13:00 Tom Tomsk - Akron Togliatti Rusya FNL Ligi Bilyoner TV

13:00 Riteriai – Suduva Litvanya A Lyga Bilyoner TV

13:15 Cambuur – Groningen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

14:00 Angers – Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 3Bilyoner TV

14:00 Raith – Aberdeen İskoçya Lig Kupası Yayın Yok

14:00 Gwangju – Incheon Güney Kore K-League Bilyoner TV

14:00 Landskrona – Vasteraas İsveç Superettan Bilyoner TV

14:30 Darmstadt 98 – Ingolstadt Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

14:30 Heidenheim - Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 4

14:30 Werder Bremen – Paderborn Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 2, Tivibu Spor 2

14:30 Beerschot - Standard Liege Belçika Pro League Tivibu Spor

15:00 HJK Helsinki – Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV

15:00 Parnu JK – Paide Estonya Premium Liga Bilyoner TV

15:30 Utrecht - Sparta Rotterdam Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

15:30 Zwolle – Vitesse Hollanda Eredivisie Bilyoner TV

15:30 Smorgon - Shakhtyor Soligorsk Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV

16:00 Newcastle - West Ham İngiltere Premier Lig S Sport PlusS Sport

16:00 Brest – Rennes Fransa Ligue 1 Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00 Clermont – Troyes Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect

16:00 Nantes – Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports Max 2

16:00 Reims – Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect

16:00 Degerfors – Hacken İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

16:00 Mjallby – Djurgarden İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

16:00 Trelleborgs – Gais İsveç Superettan Bilyoner TV

16:00 Vasalunds – Falkenbergs İsveç Superettan Bilyoner TV

16:30 Mainz – Leipzig Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 2

17:00 KAA Gent – Mechelen Belçika Pro League Bilyoner TV

17:00 Odense – Silkeborg Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

17:00 Lommel - Waasland Beveren Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

17:00 Londrina - Vila Nova Brezilya Serie B Bilyoner TV

17:00 Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga Bilyoner TV

17:00 Banik Ostrava – Pardubice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Slovacko - Hradec Kralove Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Teplice – Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

17:00 Kalju – Tulevik Estonya Premium Liga Bilyoner TV

17:00 Zira – Karabağ Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport

17:30 Portimonense - Gil Vicente Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

17:30 Lokomotiv Moskova – Zenit Rusya Premier Lig Rusya PL Youtube

17:45 Willem II – Feyenoord Hollanda Eredivisie S Sport Plus

18:00 Sporting Gijon – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube

18:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00 Lens - St. Etienne Fransa Ligue 1 Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00 Mura – Radomlje Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

18:00 Spartak Moskova 2 - Alania Vladikavkaz Rusya FNL Ligi Bilyoner TV

18:00 Altach - Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

18:00 Austria Vienna - A.Klagenfurt Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

18:00 LASK - Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV

18:30 Köln - Hertha Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

18:30 Celta Vigo - Atletico Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

18:30 Tottenham - Manchester City İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport

18:30 KuPS – KTP Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV

18:30 Slask Wroclaw - Gornik Leczna Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

18:30 BATE Borisov - FC Minsk Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV

18:30 Hammarby – Elfsborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

18:30 Östersunds – Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

18:45 Empoli – Vicenza İtalya Kupası Bilyoner TV

19:00 Aarhus – Kopenhag Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

19:00 Parma – Lecce İtalya Kupası Bilyoner TV

19:00 Alianza Huanuco - AD Cantolao Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

19:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

19:00 Akureyri – Stjarnan İzlanda Úrvalsdeild Bilyoner TV

19:00 Lilleström - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Mjondalen – Rosenborg Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Odds BK – Haugesund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Tromsö – Valerenga Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Viking – Molde Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

19:00 Nevezis Kedainiai - Zalgiris Vilnius Litvanya A Lyga Bilyoner TV

19:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

19:00 Neftçi Bakü – Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport

19:30 Cercle Brugge – Anderlecht Belçika Pro League Bilyoner TV

19:55 Sibenik – Dragovoljac Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

20:00 Saburtalo Tiflis - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00 Famalicao – Porto Portekiz Liga NOS Sport PlusBilyoner TV

20:00 Hafnarfjordur – Leiknir İzlanda Úrvalsdeild Bilyoner TV

20:00 Rubin Kazan – Samara Rusya Premier Lig Bilyoner TV

20:00 Krasnodar - Arsenal Tula Rusya Premier Lig Bilyoner TV

20:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzen Çekya 1.Ligi Bilyoner TV

20:30 Real Oviedo – Lugo İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

20:30 Neman – Gomel Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV

21:00 Barcelona - Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

21:00 KGHM Zaglebie - Pogon Szczecin Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

21:00 Mikulas – Zilina Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

21:00 Virton – Westerlo Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV

21:00 Palestino - Curico Unido Şili Primera Ligi Bilyoner TV

21:00 Brann – Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV

21:00 Mikulas – Zilina Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV

21:15 O. Ljubljana – Koper Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

21:45 Marsilya – Bordeaux Fransa Ligue 1 Bein Sports 3

21:45 Venezia – Frosinone İtalya Kupası Bilyoner TV

22:00 Zulte Waregem - Club Brugge Belçika Pro League Tivibu Spor 2

22:00 Torino – Cremonese İtalya Kupası Bilyoner TV

22:00 Osijek – Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV

22:00 Oriente Petrolero - Nacional Potosi Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV

22:00 Vitoria – CRB Brezilya Serie B Bilyoner TV

22:00 Corinthians – Ceara Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:00 Flamengo - Sport Recife Brezilya Serie A Bilyoner TV

22:15 Valur – Keflavik İzlanda Úrvalsdeild Bilyoner TV

22:30 Santa Clara – Moreirense Portekiz Liga NOS Bilyoner TV

23:00 Fuenlabrada – Tenerife İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube

23:00 Las Palmas – Valladolid İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

23:00 Atlanta United - Los Angeles FC MLS S Sport 2, S Sport Plus

23:15 Sevilla - Rayo Vallecano İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD

23:30 Sport Boys - San Martin Peru Primera-Apertura Bilyoner TV

23:30 Universidad de Chile – Cobresal Şili Primera Ligi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@