Esra Erol ve Müge Anlı yayından kaldırılıyor mu? Gündüz kuşağı programları yasaklanıyor mu? RTÜK üyesi az önce açıklama yaptı.

ATV de yayınlanan Esra Erol ve Müge Anlı programlarının kaldırılacağı yönünde iddialar son günlerde sosyal medyada çok konuşuluyordu. Özellikle Esra Erol ve Müge Anlı'nın fişinin çekildiği 2 programında yayından kaldırılacağı söyleniyordu. Birçok izleyici ise arama motorunda Esra Erol ve Müge Anlı yayından kaldırılıyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki gündüz kuşağı programları yayından kaldırılıyor mu? Müge Anlı ve Esra Erol bitiyor mu?

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan ve reyting rekorları kıran Esra Erol ve Müge Anlı'nın programlarının yayından kaldırılacağı yönünde iddialar son günlerde sosyal medyada yoğun olarak konuşuluyordu. Şu anda sezon finalinde olan ve eylül ayında yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan programlarla ilgili ortaya atılan iddialar sonrasında birçok izleyici de arama motorunda Müge Anlı yayından kaldırılıyor mu, Esra Erol yayından kaldırılıyor mu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Gündüz kuşağı programları yayından kaldırılıyor mu?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

MÜGE ANLI YAYINDAN KALDIRILIYOR MU?

ATV’de yaklaşık 15 yıldan bu yana ekranlara gelen araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert yayından kaldırılıyor yönünde gündeme gelen iddiaların gerçeği yansıtmadığı öğrenildi. Bu konuda açıklama yapan RTÜK üyesi iki programında yayına devam edeceğini dile getirdi.

esra-erol-ve-muge-anli-yayindan-kaldiriliyor-mu-rtuk-uyesi-az-once-acikladi-3

ESRA EROL YAYINDAN KALDIRILIYOR MU?

Gündüz kuşağının diğer bir reyting rekortmeni olan program Esra Erol'danın da yayından kaldırılacağı yönünde iddialar Vardı. Esra Erol'da yeni sezonda yeniden ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Hem Müge Anlı hem de Esra Erol'un programları ATV’nin en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Bu konuda açıklama yapan bir Türkiye'si İlhan Taşçı, gündüz kuşağı programları yayından kaldırılacak iddiaları ile ilgili olarak böyle bir hazırlığın olmadığını söyledi. Türkiye'de böyle iki program olduğunu söyleyen İlhan Taşçı, sadece tek bir kanalda bu programların yayınlandığını bu kanalında RTÜK’ün dokunulmazlar listesinde olduğunu söyledi. Ancak İlhan Taşçı'nın söylediklerinin aksine şu anda birçok kanalda benzer programlar yapılmaya devam ediyor.