28 Ağustos 2021 bugünkü maçlar neler? 28 Ağustos Cumartesi Süper Lig'de bugün kimin maçı var, bugün hangi maçlar var?

28 Ağustos 2021 bugün hangi maçlar var, Süper Lig'de bugün kimin maçı var sorularının yanıtı futbolseverler tarafından araştırılıyor. İşte 28 Ağustos bugünkü maçlar…

Spor 28.08.2021 - 13:17 28.08.2021 - 13:17 Volkan Arık

28 Ağustos 2021 bugünkü maçlar neler? 28 Ağustos Cumartesi Süper Lig'de bugün kimin maçı var, bugün hangi maçlar var?

28 Ağustos 2021 bugün hangi maçlar var, Süper Lig'de bugün kimin maçı var sorularının yanıtı futbolseverler tarafından araştırılıyor. İşte 28 Ağustos bugünkü maçlar…

Futbol tutkunları için yepyeni bir gün daha başlarken milyonlarca futbolsever ise arama motorunda Bugün hangi maçlar var bugün kimin maçı var bu soruların yanıtına ulaşmaya çalışıyor. 28 Ağustos 2021 Bugünkü maçlar kanal bilgileri ve yayın saatleri en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Ayrıca sadece Süper Lig ve TFF 1.lig de değil dünya liglerinde oynanacak olan karşılaşmalarda ilgi odağı. Peki Bugün hangi maçlar var? 28 Ağustos 2021 Bugün kimin maçı var? işte 28 Ağustos 2021 bugünkü maç programı…

Koronavirüs salgını nedeniyle kesintiye uğrayan ve uzun zaman boyunca seyircisiz oynanan futbol maçları yeniden seyirciler oynanmaya başlandı. Dünya genelinde ligler 2 hafta önce başlarken özellikle Türkiye'de futbolseverler Süper Lig ve TFF 1.lig maçlarını yakından takip ediyor. Türk futbolseverler dünya liglerini de ilgi ile takip etmeye devam ederken Bugün hangi maçlar var, bugün kimin maçı var gibi soruların yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki 28 Ağustos 2021 bugünkü maçlar belli oldu mu? 28 Ağustos bugün kimin maçı var? 28 Ağustos Süper Lig maç programı ve detaylar haberimizde...

28 AĞUSTOS 2021 BUGÜNKÜ MAÇLAR

28 Ağustos Cumartesi günü Süper Lig ve TFF 1.lig de oynanacak olan maçlar şu şekilde;

19:15

Y.Malatyaspor - Gaziantep FK

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

19:15

M.Başakşehir - Kayserispor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:15

Keçiörengücü - Adanaspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Avaz, Bein Sports Max 2

19:15

Kocaelispor - Samsunspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

21:45

Hatayspor - Alanyaspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

21:45

Beşiktaş - Fatih Karagümrük

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

21:45

Menemenspor - Ümraniyespor

Spor Toto 1. Lig

TRT Avaz, Bein Sports Max 2

21:45

Bursaspor - Eyüpspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

28-agustos-2021-bugunku-maclar-neler-28-agustos-cumartesi-super-ligde-bugun-kimin-maci-var-bugun-2

28 AĞUSTOS 2021 BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?

13:30

Termalica - Cracovia Krakow

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

14:00

Eskilstuna United - Brage

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Landskrona - Helsingborg

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:30

Manchester City - Arsenal

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

14:30

Darmstadt 98 - Hannover 96

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30

Heidenheim - Hamburg

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30

Holstein Kiel - Erzgebirge Aue

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports, Max 2Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

14:30

Derby Country - Nottingham Forest

İngiltere Championship

Bein Sports Max 1Bilyoner TV

15:00

Jammerbugt - Helsingor

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Samtredia - Torpedo Kutaisi

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:00

AIK Stockholm - Örebro

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Degerfors - Mjallby

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Vasteraas - Falkenbergs

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Nimes - Caen

Fransa Ligue 2

Bein Sports,  beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Toulouse - Valenciennes

Fransa Ligue 2

Bein Sports 4Bilyoner TV

16:00

Narva - Parnu JK

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

16:00

Aalesund - Raufoss

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Asane - Strommen

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Jerv - Fredrikstad

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Sandnes - Grorud

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

116:00

Sogndal - Ranheim

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Lechia Gdansk - Radomiak Radom

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:30

Arminia Bielefeld - E.Frankfurt

Almanya Bundesliga

Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30

Augsburg - B.Leverkusen

Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30

Köln - Bochum

Almanya Bundesliga

Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

16:30

Mainz - Greuther Fürth

Almanya Bundesliga

Bein Sports,  beIN Connect, Bilyoner TV

16:30

Stuttgart - Freiburg

Almanya Bundesliga

Bein Sports 3Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

16:30

Zhodino - Gomel

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

17:00

Aston Villa - Brentford

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Brighton - Everton

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Newcastle - Southampton

İngiltere Premier Lig

Yayın Yok

17:00

Norwich City - Leicester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

17:00

West Ham - Crystal Palace

İngiltere Premier Lig

A Spor

17:00

KTP - Inter Turku

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Oulu - Lahti

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Ekenas - TPS Turku

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Gnistan - Klubi 04

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Jippo - Mikkeli

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

MuSa - KPV

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

PK 35 - Jaro

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Rovaniemi - VPS

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Dundee United - Hearts

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Hibernian - Livingston

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Motherwell - Dundee FC

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Spartak Moskova 2 - Olimp Dolgoprudny

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

17:00

Nevezis Kedainiai - Banga

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

17:00

Barnsley - Birmingham

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00

Slovan Liberec - Fastav Zlin

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Banik Ostrava - Mlada Boleslav

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Slovacko - Pardubice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:15

Charleroi - Beerschot

Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:30

Vizela - Boavista

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

17:30

Oss - Dordrecht

Hollanda Eerste Divisie

Bilyoner TV

18:00

Nice - Bordeaux

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4Bilyoner TV

18:00

Sporting Gijon - Mirandes

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00

Celta Vigo - Athletic Bilbao

İspanya La Liga

D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:00

Dinamo Bucuresti - Arges

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

18:00

A.Klagenfurt - WSG Tirol

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Altach - Wolfsberger

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

TSV Hartberg - Salzburg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Tabor Sezana - Koper

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:30

Varbergs - Halmstads

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

Paide - Kuressaare

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

18:30

Dinamo Minsk - FC Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

18:30

Lech Poznan - Pogon Szczecin

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00

Lokomotif Tiflis - Samgurali

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00

Alianza Atl. - Carlos Mannucci

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00

Mikulas - Senica

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Ruzomberok - Michalovce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

AS Trencin - SKF Sered

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Mjondalen - Lilleström

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Vicenza - Frosinone

İtalya Serie B

Bilyoner TV

19:00

St.Gallen - FC Zurich

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00

Mikulas - Senica

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Ruzomberok - Michalovce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

AS Trencin - SKF Sered

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:30

Bayern Münih - Hertha Berlin

Almanya Bundesliga

Bein Sports 3, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV

19:30

Liverpool - Chelsea

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

19:30

Atalanta - Bologna

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30

Lazio - Spezia

İtalya Serie A

S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30

Cercle Brugge - St.Truiden

Belçika Pro League

19:30

KAS Eupen - Seraing

Belçika Pro League

19:30

Dinamo Kiev - FC Kolos

Ukrayna Premier Ligi

19:45

Cambuur - Twente

Hollanda Eredivisie

19:55

Lokomotiv Zagreb - ND Gorica

Hırvatistan 1. Ligi

20:00

Bastia - Le Havre

Fransa Ligue 2

20:00

Guingamp - Ajaccio

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Nancy - Auxerre

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Niort - Amiens

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Pau - JDA Dijon

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Quevilly Rouen - Paris FC

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Rodez - Dunkerque HB

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Sochaux - Grenoble

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Porto - Arouca

Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00

Sparta Prag - Ceske Budejovice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30

Leganes - Ibiza

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30

Real Oviedo - Tenerife

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:30

Elche - Sevilla

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30

Real Sociedad - Levante

İspanya La Liga

Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV

20:30

BATE Borisov - Isloch Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

21:00

G.A. Eagles - Sparta Rotterdam

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

PSV - Groningen

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

Rapid Bükreş - Craiova

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:00

Brann - Haugesund

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

21:00

Gornik Zabrze - Piast Gliwice

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00

Rapid Wien 2 - Aus Lustenau

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:15

Cajamarca - Alianza Huanuco

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:15

Maribor - Bravo

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:30

Schalke 04 - F.Düsseldorf

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

21:30

Perugia - Ascoli

İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:30

Sion - Lugano

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

21:45

Fiorentina - Torino

İtalya Serie A

S Sport Plus, Bilyoner TV

21:45

Juventus - Empoli

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

21:45

St.Gilloise - Standard Liege

Belçika Pro League

Bilyoner TV

21:45

Westerlo - Lierse

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

22:00

Marsilya - St. Etienne

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:00

Willem II - Zwolle

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

22:00

Palestino - Universidad Catolica

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

22:00

Peterborough - WBA

İngiltere Championship

Bein Sports, beIN Connect, Bilyoner TV

22:15

Valur - Stjarnan

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

22:30

Atlanta United - Nashville

MLS

Bilyoner TV

22:30

Famalicao - Sporting Lisbon

Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00

Ponferradina - Girona

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

23:00

Real Betis - Real Madrid

İspanya La Liga

S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

23:00

Sport Recife - Chapecoense

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

23:30

U. Deportes - AD Cantolao

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

Gelişmelerden Haberdar Olun

@