Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi final mi yapıyor? İşte detaylar..

Güney Kore’nin iddialı yapımı Canning Single Lady adlı diziden uyarlanan, Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Umut Kırca'nın  oturduğu ve senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsay'ın kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi bu yazın en çok izlenen dizisi oldu. Yaz sezonun bitmesi ile beraber dizinin hayranları yeni sezonda dizinin devam edip etmeyeceğini merak etmeye başladı. Aşk Mantık İntikam final mi yapacak, devam edecek mi?

Aşk Mantık İntikam Ne Zaman Final Yapacak?

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı ve kadrosunda Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu, Mehmet Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı FOX TV'nin iddialı yazlık dizisi 18 Haziran Cuma günü yayın hayatına bomba gibi  başlayarak, yaza damga vuran bir yapım olmayı başardı.

 Farklı konusu ve güçlü kadrosu ile kısa sürede büyük beğeni toplamayı başaran dizinin yaz sezonunun bitmesi ile Eylül ayında ekranlarda olup olmayacağı araştırılmaya başlandı.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Maddi ve manevi sorunlar nedeni ile boşanan bir çiftin yıllar sonra yollarının farklı bir noktada kesişmesi ile gelişen hayat hikayelerini konu edindiği Aşk Mantık İntikam dizisini final yapacağı iddiaları ortaya atılsa da izleyiciye sevindiren haber geldi.

Aşk Mantık İntikam dizisi için henüz final kararı alınmadı. Dizinin yeni sezonda da ekranlarda devam edeceği öğrenildi.

Aşk Mantık İntikam Konusu!

Esra garsonluk yapmaktadır. Fakat hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar. Ozan bu durum karşısında ise intikam almaya karar verir.