Süper Lig'de 20. sırada bulunan BB Erzurumspor, ligde pazar günü lider Beşiktaş ile karşılaşacak.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!
Süper Lig'de 20. sırada bulunan BB Erzurumspor, ligde pazar günü lider Beşiktaş ile karşılaşacak. Erzurumlu olduğu bilinen Acun Ilıcalı bu maç öncesinde ekonomik anlamda zor durumda bulunan Erzurumspor'a destek gecesi düzenleyeceğini belirtmişti. Destek gecesinin pazar günü oynanacak kritik maç öncesinde düzenlenecek olmasını eleştiren Beşiktaş taraftarları Acun Ilıcalı'yı protesto etmişti. Beşiktaş taraftarlarının tepkisine kayıtsız kalmayan Acun Ilıcalı ise destek gecesinin daha sonra düzenleneceğini duyurmuştu.


Acun'u suçladı: "Neden erteledi?"


Acun Ilıcalı'nın erteleme kararı sorası Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'dan gelen açıklama büyük tepki çekti. Bu ertelemenin sebebinin Fenerbahçeli olduğu bilinen Acun Ilıcalı tarafından yapıldığını hatırlatan Urgancılar, "Neden erteledi? Erzurumspor Beşiktaş'tan puan alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi?" ifadelerini kullanarak şaşırttı. Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Urgancılar'ın, Acun Ilıcalı'yı olası bir şikeyle suçlaması spor dünyasının gündemine oturdu.


"Beşiktaş'ın destek kampanyasını da ben yapmadım mı?"


Beşiktaş yönetiminden gelen bu açıklamaya Acun Ilıcalı kayıtsız kalmadı. Bu imanın kendisine nasıl yapıldığına hayret ettiğini kaydeden Ilıcalı, bu açıklamayı "akıl tutulması" olarak niteledi. Beşiktaşlı taraftarların isteği üzerine destek gecesini ertelediklerini hatırlatan Acun Ilıcalı, yayını Dominik'ten yapmak zorunda kalacaklarını ifade etti.İçindeki kötülükleri bu şekilde dışarı dökenlerin büyük kulüplerin yönetiminde olmaması gerektiğini belirten Ilıcalı, Beşiktaş'ın destek kampanyasını da TV 8'de herhangi bir ücret istemeden yayınladığını hatırlattı. Urgancıoğlu'na "Beşiktaş'a senden daha fazla destek vermiş olabilirim" diyen Ilıcalı, sözlerini "Yüzün kızarır mı bilmem" diyerek noktaladı.