TikTok fenomeni Dilan Koç kimdir? Dilan Koç olayı ne? Sosyal medyanın gündemine oturan Dilan Koç neden tehdit edildi merak edildi. Sosyal medya tüm canlılara dair halkı kin ve nefrete sevk ederek şiddet eğlemlerini yaymaya devam ediyor.

TikTok fenomeni Dilan Koç kimdir? Dilan Koç olayı ne? Sosyal medyanın gündemine oturan Dilan Koç neden tehdit edildi merak edildi.

Sosyal medya tüm canlılara dair halkı kin ve nefrete sevk ederek şiddet eğlemlerini yaymaya devam ediyor. Bu sefer de genç bir TikTok fenomeni olan Dilan Koç'a ağıza alınmayacak korkunç tehdit mesajları yağdırıldı.

Sosyal medya fenomeni Dilan Koç paylaştığı videoda yardım istedi. Dilan Koç'a "Sana tecavüz edip cesedini parçalara ayıracağız" diyerek korkunç tehdit mesajları atıldığı ortaya çıktı.Dilan Koç paylaştığı videoda "Benim babam yok, öldü doğru bana sahip çıkamaz ama bana sahip çıkamaz ama siz bana sahip çıkın. Ben ölmek istemiyorum. Öldükten sonra sesimi duyurmanıza gerek yok. Bana şimdi yardım edin lüften" diyerek yardım istedi.

Dilan Koç Kimdir?

2001 yılında Kars'ta dünyaya gelen Dilan Koç henüz 19 yaşındadır. Dilan Koç sosyal medyada paylaştığı içeriklerle fenomen olmuş ve yüksek takipçi sayısına erişmiştir.