Acun Ilıcalı’nın genellikle yarışma programlarıyla bilinen televizyon kanalı TV 8 büyük bir hüsranın şokunu yaşıyor.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

1999 tarihinde kurulmuş bir televizyon kanalı olan TV 8, 2013 öncesine kadar farklı farklı televizyon programları, diziler ve haber programlarının yayınlandığı bir kanal olarak göze çarpıyordu. 2013 yılında ise programlarını yayınlamak isteyen ve bir televizyon kanalı arayışında olan Acun Ilıcalı devreye girdi ve TV 8’i alıp, Acun Medya bünyesine kattı. O gün bugündür genellikle yarışma programlarıyla yoluna devam TV 8 özellikle Survivor ve Masterchef gibi programlarla tanınıyor. TV 8’in zaman zaman dizi denemeleri oluyor ancak bir türlü yüzü gülmüyor. Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda dizileri sayesinde, dizi kulvarında yüzü gülen TV 8’in bu mutlu hali kısa sürmüş, bu diziler sürpriz bir reyting düşüşünün ardından final yaparak ekranlara veda etmişti. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinin fragmanlarını yayınlanan TV 8, bu kez de bir ilke imzasını atarak hiç yayınlamamış dizini yayından kaldırmıştı. Dizi konusunda bir türlü yüzü gülmeyen TV 8 bu kez de şansını oyuncu kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk gibi isimleri barındıran Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde denedi.

REYTİNGLERDE NE OLDU?

Önceki akşam yayınlanan TV 8’in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi sosyal medyada çok konuşuldu. Özellikle Selin Yeninci’nin oyunculuğu olay yaratırken bu doğrultuda gelecek reyting sonuçları çok merak ediliyordu. Ancak gelen reyting sonuçları sosyal medyadaki etkiden çok farklı olarak çok düşük geldi. Adeta yerlerde sürünen reyting sonuçları TV 8’e ailesine büyük bir şok yaşattı.

RAKİPLERİNE KAFA BİLE TUTAMADI

Oyuncu kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci gibi isimleri bulunduran Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi reytinglerde beklediğini bulamadı. Total’de ilk 10’un yakının bile geçemeyen dizi, total reyting sonuçlarınd kendisine 18.sırada yer bularak büyük bir şok yaşattı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NEDİR?

TV 8 ekranlarının yeni dizisinin konusu ise şu şekilde: İki anne adayının üstüne örtmeye çalıştıkları geçmişleri ve onunla yüzleşmeleri.