Alev Alev izleyicileri Bülent öldü mü? Cem Sürgit diziden çıktı mı ayrıldı mı araştırılmaya başladı. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Berker Güven ve Zuhal Olcay'ın paylaştığı Alev Alev dizisi perşembe akşamları yayınlanmaya de

Alev Alev izleyicileri Bülent öldü mü? Cem Sürgit diziden çıktı mı ayrıldı mı araştırılmaya başladı. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Berker Güven ve Zuhal Olcay'ın paylaştığı Alev Alev dizisi perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta 23. bölümüyle ekranlara gelecek olan Alev Alev'de Bülent'in ortada olmaması geçtiğimiz haftaya damga vurdu. Bunun üzerine Alev Alev Bülent nerede? Öldü mü yaşıyor mu? merak etti.

Alev Alev son bölümde Tomris geri döndü. Atlas'ın velayeti için Bülent'i bulmaları gerektiğini söyleyen Tomris, artık konuşan Atlas'ı Çiçek'le büyüteceklerini söyledi. Ancak Bülent'in hiçbir yerde olmaması herkesi şaşırttı. Adamlarından yardım isteyen Tomris, Bülent'i bir şekilde bulmalarını söylerdi. Fakat Çiçek'in bu konudan rahatsız olması; yakın dostu Rüya'nın dikkatini çekti.

Atlas'ın ilk konuştuğunda babasından bahsettiğini hatırlayan Rüya, ona bir kez daha Bülent'i sordu. Atlas da babasının depodan çıkmadığını söyledi. Oraya giden Rüya; Bülent'in kolyesini buldu. Tabii bu durum da Bülent'in öldüğü ihtimali öne çıktı.

Alev Alev 23. bölüm fragmanında da Bülent için kayıp başvurusunda bulunan Tomris'in evine polisler geldi. Sahil kenarında da bir ceset bulunduğunu söylediler. Bunun duyan Çiçek'in betinin benzinin atması ise akıllara Bülent'in başına gelenleri getirdi.


Alev Alev Bülent öldü mü?


Çünkü Alev Alev 21. bölümde Tomris evde yokken; Bülent, Çiçek'e saldırdı. Atlas'a sahip çıktığı ve alabileceği mirasın önüne ket vurduğu için Çiçek'ten hoşlanmayan Bülent onu tam boğmak üzereyken; İskender onun kafasına bir sopayla vurdu. Hemen orada can veren Bülent'i İskender götürüp gömdü. Bunun herkesten saklayan Çiçek ise gerçeklerin ortaya çıkması ihtimaliyle baş başa kaldı.

Yani özetle Alev Alev dizisinin kötü karakterlerinden Bülent, İskender'in müdahalesi sonucu öldü. Böylece Bülent'e hayat veren Cem Sürgit diziden ayrıldı. Peki Bülent Alev Alev'e geri dönecek mi?

Ne yazık ki böyle bir şey mümkün değil. Çünkü Bülent tam Çiçek'i öldüreceği sırada İskender tarafından öldürüldü. Yani geri dönmesi imkansız.

Cem Sürgit kimdir? Evli mi


Alev Alev dizinde Bülent karakterini oynayan ve senaryo gereği diziden ayrılan Cem Sürgit 11 Ekim 1983 yılında dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Hafiften Tiyatrosu’nun kurucularından biridir. Birçok projede yer almış başarılı Tiyatrocu Cem Sürgit Sezin Ergene ile evlenmiştir.