Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Türkiye’nin en çok beğenilen ve seyredilen kanallar arasında yerini almayı başaran kanalda ekranlarında Pazar akşamları izleyicilerle buluşturulan ve rekoru elden bırakmayan yargı dizisi bu aralar ekranda gözükmüyor. Türkiye’yi ve dünyayı derinden üzüntüye boğan 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan Kahramanmaraş merkez üslü 2 büyük deprem felaketinin ardından dizi çekimlerine belirli bir süre ara verildi.

Deprem felaketinin ardından tüm televizyon kanalları yayınlarını depremin en ince ayrıntılarına kadar sunmaya gayret gösterdiler. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz günlerde artık normal yayınların başlamasının hemen ardından dizilerin de normal kanallarında ve günlerinde ne zaman izleneceği de merak konusu olmaya başladı.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Yargı dizisi şimdiye kadar 53 bölümü izleyicilerle buluşturuldu ve son 2 sezondur çok başarılı bir performans çiziyor. Kahramanmaraş deprem felaketi hemen ardından tüm Türkiye ve ünlü oyuncular da elini taşın altına koydu. Bu isimler arasında yargının Ceylin’i Pınar Deniz’de bulunuyor.

 Pınar Deniz’de Deprem Yardımı İçin Harekete Geçti

 Türkiye’deki tüm vatandaşlar ve neredeyse bütün ünlüler deprem sonrasında yaraların sarılması için harekete geçtiler. Bu ünlüler arasına Pınar denizde dahil oldu. Pınar Deniz sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar neticesinde depremzede olan vatandaşların sesi olmaya çalıştı ve görüşleri ile de paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi.

Yaşanan deprem sonrasında bu duygunun tarif edilebilecek bir duygu olmadığını ifade eden ünlü oyuncu Pınar Deniz’in yüzünü görenler ise yargı dizisinde Ceylin karakterini oynayan Pınar Deniz’in sanki Ceylin’i canlandırıyormuş gibi anımsaması da dikkatlerden kaçmadı. Pınar Deniz oynamış olduğu Ceylin karakterini çok benimsedi ve ruh halini de Ceylin karakterine çevirdiği gözlemlendi.

Pazar akşamları yayınlanan yargı dizisinin son bölümünde de Ilgaz Savcı’nın adaleti olan bağlılığı kafa karıştırır durumda. İnsanın kendi canı olunca hiçbir şeyi görmüyormuş diye ifade eden Ceylin ise burada çok yıkılmış ve bitkin bir halde görüntülenmişti. Hal böyle olunca Ceylin karakterinin dizide ortaya koymuş olduğu insanın kendi canı olunca her şeyin bambaşka olduğu gerçeğini de bugün deprem felaketini yaşayan kişiler çok iyi anlamış durumda gözüküyor.