Genç şarkıcı Aleyna Tilki, son klibi ile adeta olay yarattı. Sık sık sosyal medya hesabından paylaştığı seksi pozları ile konuşulan Aleyna Tilki bu defa klibi ile gündeme bomba gibi düştü. Take It Or Leave It şarkısına Çektiği klip vatandaşlar tarafından oldukça erotik bulunan Aleyna Tilki, eleştirilere cevap verdi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki sosyal medya hesabından yaptığı Cesur paylaşımlarına bu defa da çektiği kliple devam etti. Son Günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Tilki’ye, yeni klibinin fazlaca erotizm içermesi nedeniyle gelen eleştirilere cevap verdi. Sadece bir günde 1.8 milyon izlenen klibini eleştirenlere “abartmayın” diyen Aleyna Tilki, bunların gündelik hayatta olan şeyler olduğunu söyledi.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Yeni klibi çok açık bulundu

Dünya starı olacağım diyerek yola çıkan ve son dönemlerde eleştiri oklarının hedefinde olan 'Take It Or Leave It' Şarkısını ve yeni klibini paylaştı. Ancak Aleyna Tilki'nin bu klibini görenler oldukça açık olduğunu söyleyerek sosyal medyada adeta topa tuttu. Birçok kişiyi klibinin erotizm içerdiğini söylerken en sert eleştiri ise Erol Köse’den geldi. Aleyna Tilki ise sosyal medyadan kendisine yapılan eleştirilere kendi tarzında cevap verdi.

aleyna-tilki-donlu-klibi-ile-ilgili-aciklama-yapti-bunlar-gundelik-seyler-abartmayin-2

Olay olan klibinin hikayesi

Aleyna Tilki'nin yeni klibini de kendi odası ve garajı kullanıldığı nokta sosyal medyada da en çok tepki çeken sahne motor üzerinde gerçekleşti. Aleyna Tilki, motor üzerinde kıyafetlerini değiştiriyor. Üzerini tamamen çıkaran Aleyna Tilki klipli adeta donla kalıyor. Bu klip sonrası Aleyna Tilki birçok Eleştirinin hedefine girerken Erol Köse yaptığı yorumla sosyal medyada büyük Yankı getirdi.

Abartmayın

Eleştirilen sonrasında Aleyna Tilki’den de bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından eleştirilere cevap veren Aleyna Tilki, “Partiye okul kıyafetlerimle gitmek istemediğim için gidene kadar kıyafetlerimi değiştiriyorum. Klipte okuldan çıkıp garajımdaki partiye gidiyorum. "Gündelik bir olay yani. Abartmayalım artık.” dedi.