Müge Anlı programından yaka paça ayrılması sonrasında gündeme çıkan psikolog Arif Verimli, kırılganlığını bulduğu her fırsatta dile getiriyor. Arif verimli konu ile alakalı ne dedi

Müge Anlı'dan ayrıldı ayrılalı bir susmak bilmedi ytorumlarına maruz kalan psikolog Arif Verimli çarpıcı açıklamalar yapmaya devam ediyor.  Arif Verimli Müge Anlı için ne dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikologu olarak uzun yıllar Müge Anlı ile omuz omuza savaşan Arif Verimli programdan şok bir şekilde ayrılmış ve ardı arkası kesilmeyen açıklamalrda bulunmuştu. 

Herkes yemek yediği kaba laf söylüyor dediği Arif Verimli ile alakalı olarak nanakörlüğün bu kadarı demekteydi. Arif Verimli Müge Anlı'dan neden ayrıldığını da sert bir dille belirtmişti. 

Müge Anlı'nın programından ayrıldığı güne tekrar dönen Arif Verimli konu ile alakalı yaptığı açıklama da üzerimde programa ait ne varsa söküp attım derken, kırılganlığının geçmediğini ve programa birdaha da katılmayacağını belirtti. 

Müge Anlı'nın programına katılmadı

Yaz aylarında evlenen Müge Anlı'nın düğününe davet edilmediğiniaçıklayan Arif Verimli bu sebeple çok kırgın olduğunu da sözlerine ekledi. 

Birlikte aynı programda yer alan Şevki Sözen ile yaşadığı münakaşa sonrasında birden programdan ayrılma kararı aldığını açıklayan Arif Verimli, kimsenin kendisine dur demediğini ve arkasında da kimsenin durmadığını belirtmesi sonrasınbda gündeme çıkımıştı. Kimi taraf Arif Verimli tarafında dururken, kimi taraf da Müge Anlı ve Şevki Sözen'i tutumuştu. 

İşte yaşanan bu gerginlik sonrasında Arif Verimli zehir zemberek açıklamalarına gün gün yenisini eklemeye ve bu sayede de fgündemde kalmaya devam ediyor. 

Aradan geöçen uzun zaman sonrasında tejkrar ayrılığını gündeme çıkaran Arif Verimli konu ile alakalı tansiyonunun fırladığını belirterek üzerinde programa dahil ne varsa bırakıp gittiğini açıkladı 

Hatta Müge Anlı ile programında ayrılması sonrasında yaptığı zehir zemberek açıklamaları sonrasında herkes nankörlüğün bu kadarı demişti. 

Zaman zaman gündeme çıkan ve Müge Anlı programını dile getiren Arif Verimli,  Müge Anlı 'nın programı hakkında yaptığı açıklama sonrasında Müge Anlı sessiz kalırken, neredeye kadar susacak yorumları da şu sıralar yapılıyor. 

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

2008 yılında programa katılan Arif Verimli uzunca süre taa ki 2021'e kadar Müge Anlı programında psikolog alarak görev almış ve programa katılan bir kişinin kocasının sevgilisine kaçması ile alakalı ortalık 2 ye bölünmüştü. 

'Huzur evinde kal' yorumlarından sonra mikrofon Arif Verimli'ye verilmiş ve program ikiye bölünmüştü.

2021 yılında Arif Verimli Müge Anlı programından ayrılması sonrasında bir çok kere gündeme çıkıyor. Ve her seferinde de zehir zemberek kırılganlığını dile getiriyor.