Arka Sokaklar yönetmeni Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz babasının eski eşi Nilüfer Açıkalın'ın sevgilisi ile fotoğrafına olay yorum yaptı. Orhan Oğuz kızı adına özür diledi.

Oyuncu Nilüfer Açıkalın ile yönetmen Orhan Oğuz 19 yıllık beraberliğini 2011 yılında sonlandırmıştı. Nilüfer Açıkalın daha sonra müzisyen Jehat Hekimoğlu ile yeni bir aşk yaşamaya başlamıştı.

Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz, Nilüfer Açıkalın paylaştığı bir fotoğrafa olay yorum yapınca ortalık karıştı. 

Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz, sosyal medya hesabından Nilüfer Açıkalın ve sevgilisi Jehat Hekimoğlu'nun fotoğrafını paylaştı ve "Babamın parasıyla yaşayan parazitler" diye yazdı.

Bu şok paylaşımı sonrası Orhan Oğuz eski aşkı Nilüfer Açıkalın'ın yanında olduğunu belirtti.  Ünlü yönetmen Orhan Oğuz kızını çok kez uyardığını ama hala devam ettiğini söyledi ve şu ifadeleri kullandı;

"NİLÜFER'İN YANINDAYIM"

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

"Söylenenler yalan yanlış uydurma akla mantığa aykırı. Nilüfer sustukça artan kin dolu sözlerin amacını, 25 yıldır süren bu tacizin nedenini anlayabilmiş değilim. Nilüfer de haklı olarak artık yasal süreci başlattı. Nilüfer her zaman kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir insandır. Bana düşen oğlumu en iyi şekilde büyüten bu kadının haksızlığa uğradığını söylemektir.

Kızımın attığı iftiralar, çarpık bilgiler aleni saldırıdır. Hiçbir suçu olmayan gerçek bir sanatçıyı itibarsızlaştırma çabasıdır. Kızımı çok kez uyardığım halde bunu yapmaya yıllarca devam etti...

19 yıl hayatımı paylaştığım oğlumun annesi olan Nilüfer Açıkalın kızım tarafından çok çirkin ve asılsız saldırılara maruz kaldığı için çok üzgünüm. Nilüfer'in sonuna kadar yanındayım..."

Nilüfer Açıklalın ise eski hayat arkadaşının kızını mahkemeye verdi.