Aslı Enver Murat Boz barıştı mı sorusu tekrar şu sıralar gündem de. Peki Aslı Enver uzatmalı aşkı Murat Boz'a geri ni döndü. Yoksa ufukta evlilik mi var?

Aslı Enver Murat Boz aşkı bittikten sonra zaman zaman tekrardan birlikteler yorumları gündeme çıkmakta. Belki de en çok yakılştırılan ve bir dönemin uzatmalı sevgilileri olarak bilinen Aslı Enver Murat Boz barıştı mı sorusu tekrar şu sıralar gündem de. Peki Aslı Enver uzatmalı aşkı Murat Boz'a geri ni döndü. Yoksa ufukta evlilik mi var?

birlikte çektikleri film sonrasında aralarındaki yakınlaşmanın aşka dönüştüğü Aslı Enver Murat Boz arasında uzun süre sonrasında ayrılık çanları çalmış ve ikili tekrardan barışmıştı. Ancak bir kere ayrılık girdi mi o iş olmaz dedirten söze istinaden ikili tekrardan ayrılmıştı. Öyle ki Aslı Enver Murat Boz aşkını unutamamaış ve medyadan televizyondan uzak hayatını idame ettirmeye başlamıştı.

Uzun süre ekranlardan uzak olan Aslı Enver, tekrardan ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Aslı Enver, Murat Boz aşkını unutmuş ve kendini toparlamış gözüküyor. 

Geçtiğimiz sezonlarda Babil dizisi ile adından bahsettiren ancak dizinin reytinglerinin iyi olmamızı sebebiyle final kararı alması akabinde Sineye çekilen Aslı Enver, uzun bir süre sonra Netflix'te Sen Yaşamaya Bak isimli filmle sevenlerinin karşısında olmuştu. İstanbullu Gelin Kavak Yelleri gibi önemli dizilerde adeta kariyerinin zirvesini yaşayan Aslı Enver Murat Boz ayrılığı sonrasında pandemi ile birlikte kabuğuna çekilmiş adeta setlere tövbeli gibi durmaktaydı.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Ancak son olarak Sen Yaşamaya Bak isimli Netflix filminde bizlerle birlikte olan Aslı Enver akabinde Sırça tiyatro oyunu ile karşımıza çıktı.

Seyirci isyanda

Aslı Enver Murat Boz Aşkı bitmesi akabinde yavaş yavaş kabuğundan çıkmaya başlayan Aslı Enver'e daha büyük yapımlarda görmek isteyen Aslı Enver fanları sosyal medyada Aslı Enver dizilerde oynasın hashtaki ile ilgili çalışma başlattı

Sonuç olarak Aslı Enver dijital platform olan netflix ve tiyatro oyunu ile karşımıza çıkması sevenlerini tatmin etmedi

 Aslı Enver bunu duydu

 Son olarak en çok dikkat çeken filmi Aslı Enver Murat Boz ile birlikte oynadığı film olurken, şu sıralar ortaya atılan iddialarda Benim Adım Farah adlı dizi için başrol olacağı iddia ediliyo.r Aslı

Enver Benim Adım Farah dizisinde

 O 3 Medya önderliğinde The Cleaning Lady isimli dizi uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan benim adım Farah dizisi; oğlu için hayata Savaş açmış bir kadının hikayesini anlatırken öte yandan mafya Tetikçisi olma yolunda ilerleyen bir kadının yaşadığı zorlukları da konu edinmektedir.

 

Aslı Enver Murat Boz yorumu yaptı
 

Evliliğin eşinden döndüğü aşkı Murat Boz sonrasında hayata küsen ve en sonunda Önder Öztarhan ile kısa süreli bir aşk yaşayan Aslı Enver, geçtiğimiz gün sosyal medyada gündeme çıkmıştı takipçilerinden Birine çok güzelsin Murat Boz düşünsün şeklindeki yorumuna Aslı Enver sessiz