Müge Anlı 12 Ekim bugünkü bölümde yaşananlar yine izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Müge Anlı'da bugün ne oldu? Müge Anlı Mustafa Kut cinayeti son durum ne?

ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile de izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Müge Anlı'da birbirinden çarpıcı konular cinayetler ve kayıp dosyaları ele alınırken özellikle son günlerde Mustafa Kurt cinayeti ilgi çekiyor. Bugüne kadar onlarca cinayet dosyasının çözümüne katkı sağlayan programda Balıkesir'in Havran ilçesinde işlenen Çiftçi cinayeti de Aydın atılmak üzere. Peki Müge Anlı 12 Ekim bugünkü bölümde neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim Mustafa Kut cinayeti son durum ne?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim 2021 yeni bölümü ile de ekrana damga vurmaya devam ediyor. Özellikle cinayet dosyaları ile yoğun ilgi çeken ve izlenme rekorları kıran programda son günlerin konusu Balıkesir'in Havran ilçesinde öldürülen Mustafa Kut cinayeti. 3 yıl önce öldürülen çiftin katili hala Bulamazken aile katili aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Özellikle Mustafa Kut cinayetinde şüpheler giderek artarken Ersin Bey bu defa suçu Sezer'in üzerine attı. Yasaklı maddelerinde işin içinde olduğu ortaya çıkarken İtiraf geldi mi sorusu da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Müge Anlı 12 Ekim bugün son bölümde neler oldu? Müge Anlı Mustafa Kut cinayeti son durum ne, İtiraf geldi mi?

12 EKİM MÜGE ANLI ATV YOUTUBE CANLI

ATV de hafta içi her gün saat 10.00-12.00 arasında ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kaçıran ve izleyemeyen izleyicilere Müge Anlı Atv YouTube canlı yayın bilgilerini merak ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Atv'de yayınlandığı sırada atv.com.tr adresinden de canlı olarak yayınlanıyor. Programı internet üzerinden takip etmek isteyenler Atv'nin Sitesi üzerinden takip edebilir. Yine Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ekim bugünkü bölüm programın sona ermesinin hemen ardından ATV YouTube kanalından paylaşılıyor.

atv-canli-yayin-muge-anli-12-ekim-bugunku-bolum-muge-anli-ile-tatli-sert-mustafa-kut-cinayeti-so-2

12 EKİM MÜGE ANLI'DA BUGÜN NE OLDU?

Müge Anlı 12 Ekim bugün ne oldu bugünkü bölümde neler yaşandı sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından yoğun şekilde araştırılıyor. Balıkesir'in Havran ilçesinde iki çocuk babası Çiftçi Mustafa kut tarlada sulama yaptığı sırada sırtından vurularak öldürülmüştü. Cinayetle ilgili birçok kişinin adı geçerken şüphelerin hedefinde olan Ersin Bey dün canlı yayında bombayı patlattı. Canlı yayında kendisini suçlayan Sezer'e yüklenen Ersin Bey kendisinin bu cinayet işlemek için bir sebebi olmadığını fakat Sezer'in cinayeti işlediğini öne sürdü.

Yasaklı madde eksikleri sattıkları ve kullandıkları tespit edilen isimler birbirini suçlamaya devam ederken Jandarma tarafından da cinayetin aydınlatılması için özel bir ekip kuruldu. Ersin Bey'in bu iddiası soruşturmanın seyrini değiştirecek gibi görünüyor. İki arkadaş cinayetle ilgili birbirini suçlarken bugün canlı yayında ilk kez karşı karşıya geliyorlar.