ATV’de hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2021 bugünkü bölüm yine izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Son günlerde işlediği konularla ekranlara damga vurmaya devam eden programda Balıkesir'de işlenen Çiftçi cinayeti, Şen Kardeşler cinayeti en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Balıkesir'deki cinayette yazılan mektuplar ortalığa saçılmış herkes hayretler içinde kalmıştı. Peki Müge Anlı bugünkü bölümde neler yaşandı? Müge Anlı son durum ne? İşte Atv YouTube Müge Anlı 8 Ekim 2021 canlı yayın ve bugün yaşananlar…

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan reyting rekortmeni program Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın son gününde de izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Müge Anlı'da işlenen tüm konular gündemi belirlerken özellikle son günlerde Şen Kardeşler cinayeti ve Balıkesir'deki çiftçi cinayeti çok konuşuluyor. Her iki cinayette de katiller hala bulunamadı. Özellikle Balıkesir'deki çiftçi cinayetinde stüdyoda bir hayli hararetli dakikalar yaşanırken Müge Anlı Konutları sakinleştirmekte güçlük çekti. Peki Müge Anlı 8 Ekim 2021 bugün neler yaşandı? Müge Anlı Atv YouTube canlı yayın bilgileri ve detaylar haberimizde…

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

atv-muge-anli-8-ekim-2021-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-bugunku-bolumde-neler-oldu-youtub-3

8 EKİM MÜGE ANLI ATV YOUTUBE CANLI YAYIN

8 Ekim Müge Anlı yeni bölüm ile ekranlara geliyor. ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçıran ve izleyemeyen izleyicilere ise internet üzerinden takip etmek için doğru bilgileri araştırıyor. Müge Anlı Atv canlı yayın ile eş zamanlı olarak atv.com.tr adresinden de canlı olarak yayınlanıyor. Ayrıca Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölüm tekrarı programın bitmesinin hemen sonrasında ATV YouTube kanalı ve Müge Anlı YouTube kanalı üzerinden paylaşılıyor.

atv-muge-anli-8-ekim-2021-canli-yayin-muge-anli-ile-tatli-sert-bugunku-bolumde-neler-oldu-youtub-2

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BUGÜN NELER YAŞANDI?

Müge Anlı'da ekranlarına damga vuran olaylar izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Özellikle yeni sezona damga vuran Şen Kardeşler cinayetinde katil hala bulunamadı ve araştırmalar sürüyor. Bakıcı Emel'in bir türlü ekrana çıkmıyor olması ve sürekli gözyaşlarına boğulduğu için hiçbir açıklama yapmaması cinayetteki sır perdesinin aralanamamasında son derece etkili. Hem vahşi şekilde öldürülen kardeşlerin Ailesi hem de programa katılan diğer konuklar bakıcı Emel’in Bu olayda bir parmağı olduğunu düşünüyor.

Müge Anlı'da gündeme gelen diğer bir konu ise Balıkesir'in Havran ilçesinde öldürülen çiftçi oldu. Tarlasında sırtından vurularak öldürülen çiftçiyi kim ya da kimler öldürdü sorusunun yanıtı da araştırılıyor. Ailenin şüphelendiği ya da köyde konuşulan dedikodular doğrultusunda dün çok sayıda isim Müge Anlı stüdyosuna konuk oldu. Ancak stüdyoda çıkan kavgalar nedeni ile yayın yapmak neredeyse imkansız hale geldi. Özellikle Ersin'in suçlandığı bölümde birçok iddia gündeme geldi.

Editör: Volkan Arık