Yıllar önce katıldığı bir televizyon programında "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" sorusunu soran ve yıllarca bu ifadesiyle hatırlanan eski model Aysun Kayacı, Cengiz Semercioğlu'na samimi açıklamalarda bulundu. Senede en az 2 ya da 3 kez kendi adıyla s

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…
Yıllar önce katıldığı bir televizyon programında "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" sorusunu soran ve yıllarca bu ifadesiyle hatırlanan eski model Aysun Kayacı, Cengiz Semercioğlu'na samimi açıklamalarda bulundu. Senede en az 2 ya da 3 kez kendi adıyla sosyal medyada paylaşımlar yapan kişilere dava açtığını kaydeden Aysun Kayacı, artık bu durumdan yaka silktiğini söyledi. Sosyal medyanın son derece denetimsiz bir ortam olduğunu kaydeden eski model, her yıl bu hesaplara dava açmak için avukatlara resmen para akıttığını ancak kapanan hesaplar yerine bir süre sonra yeni hesapların açıldığını belirtti.


"O ifadeyi kullanır kullanmaz pişman olmuştum"


Ünlü oyuncu Müjde Ar, yazar Pınar Kür ve gazeteci Çiğdem Anad ile beraber sundukları "Haydi Gel Bizimle Ol" adlı programda kullandığı ifadelerle yıllarca gündemden düşmeyen Aysun Kayacı, o konuşmayı yapan kişinin 20 yaşındaki bir genç kız olduğunu hatırlattı. NTV'de yayınlanan programda "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" diyerek tepkileri üzerine çeken eski model Kayacı, "Yeter artık, düşsünler yakamdan" diyerek serzenişte bulundu. O ifadeyi çevre politikalarıyla ilgili süren bir tartışmada kullandığını kaydeden Kayacı, cümleyi kurar kurmaz pişman olduğunu ifade etti.


"Hayatım çok değişti"


Şu an 41 yaşında daha olgun birisi olduğunu kaydeden Kayacı, 20 yaşında bir genç kızken kurduğu o cümlenin içine kendinin yüklemediği farklı anlamlar yüklendiğini belirtti. O zamanlardaki hayatıyla şimdikinin arasında dağlar kadar farkın bulunduğunu aktaran Kayacı, şimdilerde çok sakin bir yaşam sürdüğünü ifade etti. Yılın en fazla 3 ayını Türkiye'de geçirdiğini vurgulayan Kayacı, sosyal medyada kendi adıyla yapılan paylaşımların sahte olduğunu hatırlattı. Herkesin inancına ve yaşam tarzına saygılı olduğunu kaydeden Kayacı, sahte hesaplardan yapılan paylaşımlara dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.