Survivor All Star'ın yatarak şampiyonu ilan edilen Nisa Bölükbaşı tepkiler süre dursun milyonluk anlaşma imzaladı.

TV8'in fenomen yarışması Survivor bu sene All Star'ın şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan milyonluk dev reklam anlaşması!

Survivor All Star 2022'yi fanboyların SMS oylarıyla birinci tamamlayan ve haksız şampiyon ilan edilen Nisa Bölükbaşı'ndan dev reklam anlaşması!

Nisa Bölükbaşı'ya tepkilere rağmen reklam ve dizi teklifleri yağdı.

Bölükbşaı bu reklam tekliflerinden birine evet dedi! Edinilen bilgiye göre farklı farklı markadan teklif alan Bölükbaşı Dimes içecek firmasıyla anlaşmayı imzaladı.

Nisa Bölükbaşı Dimes'in reklam yüzü oldu! Dimes ve Nisa arasında milyonluk bir reklam kampanyası anlaşması imzalandı.

Dimes’in son reklam yüzü Aleyna Tilki olmuştu.

Nisa Bölükbaşı’nın diğer reklam tekliflerini de kabul aşamasında olduğu öğrenildi.

Survivor yarışmasında yatarak birinci olduğu için eleştirilen ve adı Survivor olan yarışmada sadece SMS oylarıyla şampiyonun belirlenmesi tartışma yaratmıştı.

Yarışmayı izlemeyenler dahi Nisa'nın birinciliğini hak etmediği görüşünde birleşmişti. 

Sosyal medayda bir başka tartışma konusu da Nisa'nın babası oldu. Nisa Bölükbaşı'nın babası Bekir Bölükbaşı'nın sosyal medyada Atatrük, Chp, Kılıçdaroğlu ve Galatasaray'a attığı hakarate mesajları gündem olmuştu.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Sosyal medyada "Atatürk'e haraket eden adamın kızı milyonluk reklam anlaşması imzaladı birde. Dimes adlı meyve suyunu içersem adam değilim" yorumları yapıldı.