Kanal D'de yeni başlayacak olan Baht Zamanı aldı dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor. Yönetmen ve yapımcılardan sonra şimdi oyuncular Afili Aşk dizisinden tek tek getirilmeye devam ediliyor.

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Zamanı kadrosu şekillenmeye başladı. Geçtiğimiz senelerin en başarılı romantik komedi dizilerinden biri olan Afili Aşk dizisinin sevenlerine müjde çünkü Baht Zamanı bir bir aynı teknik ekip ve oyuncuları toplamaya devam ediyor.

Baht Zamanı dizisine son olarak Altan Erkekli eklendi. Koronavirüs pandemisinde ekonomik anlamda zorlandığını söyleyen Altan Erkekli yeni diziye dahil oldu. Ev kredisi olduğunu ve çocuk okuttuğunu söyleyen bu nedenle de zorlandığını iaçıklayan Altan Erkekli'nin yüzünü gülderecek bir gelişme yaşandı. 

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Baht Zamanı dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Birand Tunca oldu. Projenin kadın başrolü için ise Burcu Özberk'in adı geçiyor. Hal böyle olunca dizinin hem yapımcısı hem yönetmeni hem oyucuları Afili Aşk dizisinden birebir gitmeye devam ediyor. 

Biran Tunca, Çocukluk dizisinde Burcu Özberk ile birlikte oynamışken, Altan Erkekli ve Burcu Özberk Kanal D'nin bir dönemki yaz dizisi Afili Aşk dizisinde beraber yer almışlardı.Baht Zamanı dizisinin de hem yönetmeni hem de yapımcısının Afili Aşk dizisinin yapımcı ve yönetmenleri olması beraber çalıştığı oyuncuları tercih etmelerine devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde diziye başka kimler katılacak?