Fox Baraj dizisinin final tarihini açıkladı! FOX Baraj dizisinin Savaşçı için fişini çekti! Baraj finalinde neler olacak? İşte detaylar! 7 günü de dolu olan Fox Tv kararını nihayet açıkladı. Savaşçı dizisini koyacak günü olmayan FOX nihayet yer açtı.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Fox Baraj dizisinin final tarihini açıkladı! FOX Baraj dizisinin Savaşçı için fişini çekti! Baraj finalinde neler olacak? İşte detaylar!

7 günü de dolu olan Fox Tv kararını nihayet açıkladı. Savaşçı dizisini koyacak günü olmayan FOX nihayet yer açtı. Oldukça değişen ve bambaşka bir dizi olan Baraj dizisi ekranlara veda ediyor.

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük gibi isimlerin yer aldığı Baraj dizisi final yapıyor. Yeşilçam'ın başrollerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminden uyarlanan ancak bambaşka bir dizi olan Baraj final tarihi açıklandı.

Salı günleri Masumlar Apartmanı ve EDHO'ya karşı bir şekilde ayakta kalmayı başaran Baraj dizisi final tarihi açıklandı. Dizi 39. bölümde ekranlara veda edecek ve yerini Savaşçı dizisine bırakacak.Baraj dizisi 4 bölüm sonra ekranlara veda ediyor. Baraj dizisinin 27 Nisan'da yayınlanacak 39. bölümü ile final yapması bekleniyor.

SAVAŞÇI MASUMLAR APARTMANI'NA MI RAKİP OLACAK?

Salı günleri yayınlanan Baraj dizisine final yaptıracak olan Fox, Savaşçı dizisi için Salı günü yer açmış oldu. Ancak kanalın Kefaret dizisini Salı'ya alacağı ve Savaşçı'yı Pazar akşamları yayınlamayı düşündüğü öğrenildi.

BARAJ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? NASIL BİTECEK?


Baraj dizisinin nasıl biteceği tam bir muamma. Uyarlandığı Baraj filminde mutsuz bir sonla biten Baraj'ın dizi finalinde ise mutlu bir sonla biteceği öğrenildi.

Tarık Akan ve Türkan Şoray'ın yer aldığı Baraj filminin sonu eğer diziye uyarlansaydı, Nehir ile Nazım evlenecekken, Tarık düğünü basar ve Nazım'ı vurur ve kaçar. Nehir, Nazım'ın peşine düşer ve bulur. Tarık, Nehir'in kendisine geldiğini düşünürken Nehir, her ne kadar Tarık'a aşık olsa da Nazım'ın intikamı için Tarık'ı vurur.