Ve beklenen müjdeli haber geldi. Ekranlara veda edecek olan Hekimoğlu dizisi dijital platforma geçiyor.

Ve beklenen müjdeli haber geldi. Ekranlara veda edecek olan Hekimoğlu dizisi dijital platforma geçiyor. blutv ve  Puhu Tv ile görüştüğü öğrenilen Hekimoğlu'nun aralarından biri ile el sıkıştığı öğrenildi. İşte detaylar;

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay'ın yer aldığı Hekimoğlu dizisinin son 7 bölüm kaldığı öğrenilmişti. Dizinin hayranları ekranlardaki en kaliteli işlerden birinin final yaptırılma kararına büyük tepki göstermiş ve Hekimoğlu Final Yapsın diyerek seslerini hem KanalD'ye hem de yapımı Ojo Pictures'a duyurmaya çalışmıştı.

ABD'nin ödüllü dizisi House'tan oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisinin final haberi kahretmişti ki neyse ki beklenen gelişme yaşandı. Dram sever Türk izleyicisi tarafından reyting kurbanı edilen Hekimoğlu dizisinden müjdeli haber geldi.

Hekimoğlu dizisinin final haberlerine ne kanal ne de yapım şirketi bir yalanlama yayınlamamış ancak doğrular bir açıklama da yapmamıştı. Meğer bu sessizliğin arkasında görüşmeler yaşandığı çıktı. Dizinin dijital platforma geçmesi için Puhu Tv ve Blu Tv ile görüşmeler yapıldı.

BLU TV İL EL SIKIŞILDI!


Daha önce Behzat Ç'yi de alan Blu TV'nin Hekimoğlu dizisine yeşil ışık yaktığı ve platforma taşımak istediği öğrenildi. Hekimoğlu dizisinin 50. bölümden sonra Kanal D'deki finalinin ardından Blu Tv'ye geçeceği bilgisi alındı. Müjdeli haberin bir son dakika golü yenmezse final günü seyirciye verileceği öğrenildi.Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz'ın birbiri ile uyumları, House gibi bir yapımın oldukça başarılı bir şekilde birebir uyarlanması dizinin kemik seyircisi tarafından sahiplenilmesini sağlamıştı. Dizinin final kararı ise büyük bir tepki ile karşılanmıştı.

Neyse ki bluTv bu seslere kulağını tıkamadı ve diziyi devam ettirmeye karar verdi. Bir son dakika sorunu çıkmazsa Hekimoğlu dizisi BluTv'de devam edecek. Orjinalinde 8 sezon süren Hekimoğlu dizisi bakalım Blu Tv'de çok dada cesur bir şekilde çekilebilecek ve sezonun sonuna kadar götürebilecek mi?

BLUTV NE KADAR? NEREDEN İZLENİR?

BluTV üyeliği yıllık üyeliklerde aylık sadece 9,90 TL'dir. Yıllık almayanlar için ise aylık 22.90 TL, Apple uygulama içi ödeme ile 24.99 TL'dir. blutv'yi telefonunuzdan, tabletinizden, akıllı TV'nizden her yerden izleyebilirsiniz.