Bankaların en mühim kalemlerinden birini meydana getiren emekliler, yeni dönemde en yüksek emekli promosyonu ödeyen bankaları incelemeye başladılar.

Bu noktada müjdeli haber Akbank, Garanti BBVA ve Denizbank’tan geldi. 3 banka, kendi bünyelerinde geliştirmiş oldukları promosyon kampanyalarının detaylarını paylaştı. İşte bankaların emekli promosyonu kampanyalarına dair haberin devamı… Emeklilerin dikkatine: hafta sonu müjdesi geldi! Maaşınıza ek olarak 3 bin TL, geri ödemesiz nakit desteği alacaksınız! Emekli maaş ödemeleri 2022 2022 senesine girilmesi ile eş güdümlü sahip olunan emekli promosyonu kampanyalarını güncelleyen Denizbank, Akbank ve Garanti BBVA, belirledikleri tarihlere kadar emekli maaşı hesabını taşıyan ve 3 sene bağlamında bankada kalacağının taahhüdünü veren yeni müşterilerine değişik tutarlarda ek ödeme yapacaklarını duyurdu.

MAAŞINIZA EK 10.000 TL FAZLA ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU YAPANA 11.000 TL ANINDA ÖDEME VAR - TIKLA ÖĞREN 

SGK'DAN 3 YILLIK MAAŞINIZI PEŞİN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Akbank’tan 2750 TL’lik Ek Ödeme!

Çeşitli kategoriler altında düzenlediği kredi kampanyaları ve kredi kartı ürünlerinin avantajlı fırsatları ile bankacılık pazarında adının geçip gitmesini gerçekleştiren mühim bankalardan biri olan Akbank, yeni dönemde emekli hesabını bankaya taşıyan ve 3 sene bağlamında bankada kalacağının sözünü veren yeni müşterilerine şu tutarlarda promosyon ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu:

·     1500 TL’den daha az emekli maaşı alanlara: 1.850 TL

·    1.500- 2.499 TL aralığında emekli maaşı alanlara: 2.300 TL

·    2.500 TL ve üzeri tutarlarda emekli maaşı alanlara: 2.750 TL
Akbank’ın yukarıda belirtilmiş olan promosyon ödemelerinden birini almak amacıyla 31 Mayıs tarihine kadar maaş hesabı taşıma talimatı verilmelidir. 

Garanti BBVA’dan 3000 TL’lik Ek Ödeme!

Türkiye’nin en mühim özel bankalarından biri olan Garanti BBVA, yeni dönemde emekli müşteri miktarını yükseltmek hedefi ile görülmemiş bir emekli promosyonu kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Sene başında geliştirmiş bulunduğu kampanyayı güncelleyen ve emekli vatandaşlara bu kampanyadan yararlanabilmeleri amacıyla 30 Nisan tarihine kadar vakit veren Garanti BBVA, emekli maaşı hesabını taşıyan ve 3 sene bağlamında bankadan maaş alacağını taahhüt eden yeni müşterilerine şu tutarlarda ek ödeme gerçekleştireceğini bildirdi:

·    1500 TL’den daha az emekli maaşı alanlara: 1.850 TL

·    1.500- 2.499 TL aralığında emekli maaşı alanlara: 2.300 TL

·    2.500 TL ve üzeri tutarlarda emekli maaşı alanlara: 2.750 TL

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Garanti BBVA yukarıda belirtilmiş olan tutarlara ek olarak 250 TL daha ödeme gerçekleştireceğini duyurdu. Banka bu ödemeyi, bir yakınını banka bünyesine dahil eden her emekli müşterisine gerçekleştireceği verisini paylaştı.