TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star sezonu ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Survivor 2022 All Star kadrosunda ünlüler takımında mücadele eden barış Murat Yağcı Oldukça hızlı bir sezona başlamıştı ancak Geçtiğimiz günlerde yaşadığı sakatlık nedeniyle bir süredir oyunlardan uzak kaldı. Acun Ilıcalı'dan ve takım arkadaşlarından 3 hafta süre isteyen Barış Murat Yağcı’nın ne zaman döneceği bilinmiyor.

Survivor 2022 All Star Barış Murat Yağcı bu haftanın ilk eleme adayı oldu aynı zamanda. Zaten sakat olup oyunlara çıkamadığı için takım arkadaşları bir kişi daha eksilmek istemedi ve eleme adayı olarak Barış'ın ismini yazdı. Toparlanmak ve yeniden takıma dönmek oyunlara dönüp hedefine doğru ilerlemek için büyük çaba harcayan Barış Murat Yağcı ise Ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan isteği ile herkesi şaşkına çevirdi. Hem Acun Ilıcalı hem de ünlüler takımı yarışmacıları Barış'ın bu talebi karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

“Hak etmediğim ödülden faydalanmak istemiyorum”

Survivor 2022 de dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı oldu. Dokunulmazlığı kazanan gönüllüler takımı Bir Hayli sevinçli olsa dar ünlüler takımı tarafında da büyük tedirginlik var. Çünkü ünlüler takımı önlerine çıkan 2 oyunu kazanmak ve bu hafta yine gönüllüler takımından bir eleme olmasını sağlamak istiyor. Ünlüler takımının bu haftaki ilk eleme adayı olan Barış Murat Yağcı ise yokluk Adası'ndan geri döndü. Barış Murat Yağcı Ada konseyinde yaptığı konuşma ile herkesi şaşkına çevirdi. Survivor'a bu sene şampiyon olmak için geldiğini ama talihsiz bir sakatlık yaşadığını söyleyen Barış Murat Yağcı bundan sonra performans gösterip hak etmediği hiçbir ödevden faydalanmak istemediğini dile getirdi.

Gözden kaçırmayın

‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi? ‘Erşan Kuneri’ Gala Krizi Büyüyor! Mücella Yapıcı Neden Cem Yılmaz Ve Yekta Kopan'a Kızdı? Cem Yılmaz Ne Yaptı? Ne Dedi?

survivor-baris-murat-yagcidan-ilginc-istek-acun-ilicali-da-yarismacilar-da-dondu-kaldi-3

Takım arkadaşları kabul etmedi

Acun Ilıcalı Barış'ın bu isteği karşısında büyük şaşkınlık yaşarken yokluk odasından geri döndüğünü ve kafasının karışık olması nedeniyle biraz bu konuyu düşünmesi gerektiğini söyledi. Kırmızı takım da Barış Murat Yağcı’nın bu isteği karşısında şaşırdı. Batuhan söz olarak böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını Barış'ın ödüllerden mahrum kalması durumunda takım olarak rahat hissetmeyeceklerini söyledi.