İbrahim Tatlıses'i kurtarma operasyonununun çarşaf gerilerek yapılması ve her anda o çarşafın özenle muhafaza edilmesi için önce akıllara bir soru takıldı sonra ise bomba bir iddia geldi. Kazada ne saklandı? Arabada başka kim vardı? Kim Saklandı?

İbrahim Tatlıses'i kurtarma operasyonunda ve hatta hastane kapısında dahi kullanılan çarşaf ve birşeyleri saklama gayretleri gündem oldu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde trafik kazası geçiren ve araçta sıkışan İbrahim Tatlıses’i kurtarma görüntüleri sonrası savaş ve polis muhabiri Burak Ersemiz'in haber ile ilgili yorum ve açıklamaları Yeniçağda yayınlanırken görüntüler ise merakı katladı.

Bu Defa İnkardan Çok Daha Fazlası Gerekecek! Hadise Reza Zarrap Aşkı Yeniden Gündem! "Evlilik Planlı" Dendi! Bu Defa İnkardan Çok Daha Fazlası Gerekecek! Hadise Reza Zarrap Aşkı Yeniden Gündem! "Evlilik Planlı" Dendi!

Kaza yapan İbrahim Tatlıses'i araçtan çıkarırken çarşaf gerdiler - Dijital Gaste Magazin

Yılların ünlü savaş ve polis muhabiri Burak Ersemiz, herkesin aklına takılan o soru için, trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses için dünyada olmayan bir sistemle çarşaflı kurtarma yapılmasını gündeme taşırken “Minibüsün etrafı çarsaflarla kapatılıyor. Neler ya da kimler saklandı? Minibüste başka biri mi vardı? O mu gizlendi? Yoksa her şey Tatlıses için mi uygulandı? ” dedi.

Trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses ölümden döndü: Hastanede türkü söyledi - Yeni Şafak

Facebook hesabından, “36 yıldır yüzlerce kaza mahali ve kurtarma operasyonu gördüm. İbrahim Tatlıses'in kazası gibi bir kurtarma görmedim. Önce Tatlıses'in bulunduğu minibüsün ön camı gazeteciler içeriyi görmesin diye bezlerle kapatılıyor. Sonra Tatlıses kurtarılmadan minibüs vinçle kaldırılıp düz bir yere indiriliyor. Minibüsün etrafı çarsaflarla kapatılıyor. Neler ya da kimler saklandı? Minibüste başka biri mi vardı? O mu gizlendi? Yoksa her şey Tatlıses için mi uygulandı? Baştan sona yanlış.” ifadeleri ile akıllara çok farklı senaryo iddiaları getirdi.

İbrahim Tatlıses'i Yanmaktan Vatandaşlar Kurtardı: Kazada 5 Kişi Yaralandı!- Manisa haberleri

Kazaya ilk müdehale anından itibaren kullanılan "çarşaf ile kapama" ilkolarak akıllara İbrahim Tatlıses'in uygunsuz bir görüntüde olduğunu ve araçta başka birisi olduğunu getirdi.