Kısmetse Olur adlı evlilik yarışmasında tanınan ve sonrasında sosyal medya fenomeni haline dönüşen Aycan varış hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. Kısmetse Olur Aycan'ın en yakın arkadaşı Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evleneceği öne sürüldü.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Bir döneme damga vuran Kısmetse Olur yarışmasının sevilen isimlerinden olan Aycan varış hakkında gündeme gelen iddia yarışmanın hayranlarının bile ağzını açık bıraktı. O dönem Seda Akgül'ün sunumu ile ekrana gelen Aycan-Onur aşkı ile adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışmada bile böyle ihanet görülmedi. İddiaya göre kısmetse olur Aycan Bir dönem çok yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik hazırlığı yapıyor. Peki, iddialar gerçek mi?

Evlilik hazırlığı yaptıkları iddia edildi

Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur yarışmasında Onur ile olan aşkı gündeme damga vuran Aycan varış yeni bir aşka yelken açtı. İddiaya göre kısmetse olur Aycan yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik yoluna girdi. Sosyal medyaya damga vuran iddialar sonrasında sosyal medya kullanıcıları böyle ihanet Kısmetse Olur'da bile olmadı yorumunu yaptı.

bomba-ihanet-iddiasi-kismetse-olur-aycan-yakin-arkadasinin-eski-esi-ile-evleniyor-3

Samimi görüntüleri ortaya çıktı

Aycan varış, sevgilisi ile birlikte Hakan Altun konserine gitti. Konserde çekilen görüntülerde ikilinin samimi halleri dikkat çekerken Aycan Varış’ın burada evlilik teklifi aldığı öne sürüldü. Sevgilisinin evlilik teklifini kabul eden Aycan Varış’ın şu günlerde çok mutlu olduğu ve düğün hazırlıklarına başladığı da iddia edildi.

bomba-ihanet-iddiasi-kismetse-olur-aycan-yakin-arkadasinin-eski-esi-ile-evleniyor-2

En yakın arkadaşının eski eşi

Ancak Aycan Varış’ın evlilik hazırlığı yaptığı kişinin en yakın arkadaşı Sema Bayraktar'ın eski eşi Burak Öztürk olduğu ortaya çıkınca sosyal medyada da tartışmalar başladı. Gelen tepkiler üzerine Aycan Varış’ın yakın çevresine kendisinin bir hatası olmadığını Onları zaten çoktan boşanmış olduğunu söylediği öğrenildi.