Hadise'nin başlaması ayrı bitmesi ayrı gündem olan Mehmet Dinçerler evliliğinin ardındaki sır perdesinden de Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab çıktı.

Şaşırtan ani bir evlilik kararı ile şaşırtan ve yaklaşık 4.5 ay önce evlenen Hadise, eşi Mehmet Dinçerler'den yine aynı şekilde ani ve dikkat çekici bir boşanma kararı almıştı ki işte o dikkat çeken perde araalndı.

Hadise avukatı Dr. Hakan Öncel aracılığıyla Beykoz 2. Aile Mahkemesi'ne başvurmuş, Mehmet Dinçerler'in anlaşmalı boşanma davasına yanaşmadığı ve takı konusunda kriz çıkardığı ortaya çıkmış ve gündem bu defa takılar olmuştu ki, asıl bombanın çok daha başka olduğu anlaşıldı.

Hadise ve Reza Zarrab hakkında yeni skandal! Faturası onun adına

Mehmet Dinçerler ile Hadise arasında yaşananlar başta takı kavgası olarak her gün magazin kulislerinde konuşulmaya devam ediliyorken ortaya yine Reza Zarrab çıktı.

Hadise ve Reza Zarrab aşkı yine Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Arto ile gündeme düştü. Arto önce yaptığı açıklamalarla Hadise'yi hedef alarak yaşananlar için show dedi, sonra ise bombayı patlattı.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Ortalık düzgünce karıştı! Hadise'nin Reza Zarrab'la görüştüğü argümanlarına İbrahim Tatlıses müdahale etti - Haberog

Arto "Boşanma işini tümüyle şova çevirdi, harika bir strateji uyguluyor. Sen daha düne kadar O Ses Türkiye'den sonra görünmüyordun bile, şimdi bir sürü sahne alıyorsun. Çok güzel konserlere kondun" ifadeleri ile adeta ateş püskürürken, canlı yayında Hadise'nin Reza Zarrab ile görüşmeye başladığını da iddia ederek tüm gözleri yine bu aşka çevirdi.

Arto'nun yorumuna göre, aslında birçok kişi tarafından da alınan ani evlilik kararında konuşulduğu gibi Hadise, ismini temizlemek için Mehmet Dinçerler'le evlendi.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın boşanma davasında olay yaratan Hadise iddiası - Son Dakika Magazin Haberleri

Bu iddia üzerine ise Seren Serengil'i arayan İbrahim Tatlıses, Reza Zarrab'ın Hadise ile görüştüğünü yalanladı.

Ancak Arto iddialarında ısrar ederken Reza Zarrab'ın imaj değiştirdiği gibi adını da Aaron Goldsmith olarak değiştirdiğini ve bu isimle sosyal medya hesabı açtığını söyledi.

Tüm bu gündem sonrası ise, daha önceden de iddia edilen Hadise ve Reza Zarrab aşkı için bu yaşanılanlar üzerine inkardan çok daha fazlası gerekiyor gibi.