Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo yaptığı paylaşımla hamile sinyallerini verdi.

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi paylaşımı ile magazini salladı.

Acun Ilıcalı ile yasak aşk yaşayan ve o sırada bir hamile kalan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı bir dönem kameralar önünde yıllarca yasak aşk yaşamıştı. İkilinin kızları doğup büyüdükten sonra Acun Ilıcalı eski eşinden boşanmış ve yine uzun bir süre Subaşı ile evlenmişti. Acun Ilıcalı her defasında Şeyma Subaşı'na aşkını dile getirmeye devam etmişti.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Acun Ilıcalı ayrılık sonrası çok geçmeden genç Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlamış Çağla ile Şeyma'nın birbirlerine benzerliği magazine gündem olmuştu. Ancak Çağla Altunkaya bu haberler üzerine Şeyma Subaşı'dan farklı bir rofil çizmeye çalışmış ve sosyal medyada göz önünde yaşamamayı seçmişti. 

Geçtiğimiz haftalarda Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin dolandırıcı olduğu iddiaları gündeme gelmiş daha sonra da Subaşı sevgilisi ile ayrıldı haberleri gündeme gelmişti. Ancak bu ayrılık çok sürmemişti. Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı kısa sürede barışmıştı.

İkili barıştıktan sonra soluğu İbiza, Maldivler değil bu sefer Bodrum'da almıştı. Subaşı ve Meedo, günlüğü 3 bin 800 Euro'ya villa kiralamıştı.

Mohammed Alsaloussi, Instagram hesabından az önce yaptığı paylaşımla bombayı ortaya bıraktı. Meedoo, Subaşı ile verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı ve aşk dolu bir yazı yazdı.

Mısırlı milyarderin paylaşımında Şeyma Subaşı'nın eline karnını vermesi ve uzun cümlelerle aşk dolu bir metin yazması o soruyu akıllara getirdi. Şeyma Subaşı hamile mi?  

kako-ryq2rkgplmov1dxa-1280x720

Mısırlı milyarder elini Subaşı'nın karnına koyduğı fotoğraf paylaşımına şu satırları yazdı;

 "Sana aşk hakkında bir şey söyleyeyim. Size aşkın sırrını bildiğini veya bulduğunu söylemeye çalışan herkes size yalan söylemiş olur. Her insan ve her aşk farklıdır. Size sadece deneyimlerimi ve aşkımı anlatabilirim. Birlikte bir takım olduğunuz, ortak olduğunuz, birbirinizi tamamladığınız başka bir eksiksiz insan bulmaktır. Onlardan bir şeyler öğrenecek kadar rahat olmalısın ve onlar da senden öğrenecek kadar rahat olmalı. Seni bulduğum için yeterince şanslıyım aşkım. Seninle dünyayı yeni bir şekilde deneyimlemeliyim. Bugün, yarın ve sonsuza dek birlikte deneyimlere ve sevgi dolu bir ömüre Şeyma Subaşı'm. Seni seviyorum." diye yazdı.