Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisi uzun süredir merakla bekleniyordu. Konusu ve kadrosundaki ünlü oyuncularıyla dikkat çeken dizinin ilk bölümü dün akşam Kanal D'de ekranlara geldi.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisi uzun süredir merakla bekleniyordu. Konusu ve kadrosundaki ünlü oyuncularıyla dikkat çeken dizinin ilk bölümü dün akşam Kanal D'de ekranlara geldi. Burcu Biricik'in Nalan karakterine hayat verdiği Camdaki Kız dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasıyla Türk televizyon tarihinde de bir ilke imza atılmış oldu. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisi, yazarın kitaplarından uyarlanan ve bu sezon yayında olan 4'üncü televizyon dizisi oldu. Bu sezon yayında olan "Masumlar Apartmanı", "Doğduğun Ev Kaderindir" ve "Kırmızı Oda" dizileri de Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden uyarlandı.


Camdaki Kız'ın konusu ne?


Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan dizide gerçek bir aşk hikayesi konu ediliyor. Çocukluğunda durumu iyi bir ailede yetişen Nalan (Burcu Biricik), kendisinden çok daha zengin bir aileye gelin olarak gidiyor. Maddi olarak hiçbir sıkıntısı olmamasına rağmen manevi yönden kendisini eksik hisseden Nalan bir şeylere tutunmaya çalışır, zira mutsuzdur. Evlendiği kişinin de kendisine kötü davrandığı Nalan, zamanla kendi içine kapanıyor. Hiç ummadığı bir anda Hayri ile (Feyyaz Şerifoğlu) karşılaşan Nalan'ın hayatı beklemediği şekilde değişecektir.


Dizinin oyuncuları


Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun üstlendiği dizi, oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin kadrosunda Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Hamza Yazıcı ve Tuğrul Tülek gibi oyuncular bulunuyor. Nadim Güç'ün yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor. Onur Güvenatam'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yapım şirketinin OGM Pictures olduğu kaydedildi.