Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'ya karısından zina davası cemiyeti karıştırdı.

Cemiyet dünyasında yeni bir zina davası daha! Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'yın 40 yıllık eşi Kudret Akça'nın açtığı açtığı zina davasında yeni detaylar ortaya çıktı. 

Kudret Akça'nın 2017 yılında İzmir 15. Aile Mahkemesi'ne açtığı boşanma davasına yeni eklenen deliller gündeme bomba gibi düştü. Kudret Akça davaya Hilton Oteli'ndeki kayıtlarını ekledi. Bu kayıtşarda Rıza Akça'nın konakladığı odada Anna Bukina ve Katsiary Chytaya isimli kadınlarla beraber kaldığı belgelendi.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

ŞOK MESAJ: "BU KIZ UYGUN MU?"

Kudret Akça davaya eşi Rıza Akça'nın çok konuşulacak mesajlarını da ekletti. Bunlardan biri de Akça'yın sevgilisinin "Uygun mu bu kız?" diye mesaj atması oldu. Akça'ya aynı kadın "Canım aramışsın uçaktaydım, şimdi indim. Bizde bir problem yok, kaçta dersen gelicez" mesajları attığı da görüldü. Dosyaya ünlü iş adamının başka kadınlarla cinsel içerikli mesajları da konuldu..

Kudret Akça'nın tüm bu belgelerin ardından 3 çocuğunun babası ünlü iş insanı Rıza Akça'dan aylık 200 bin TL tedbir nafakası ile 50 milyon maddi tazminat talebinde bulunduğu öğrenildi..