İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

 1970’li yılların sonlarında oyunculuk kariyerine başlayan ünlü oyuncu Cem Davran özellikle de 90 yıllarında Türkiye’de bambaşka bir projeye imza atarak özel kanalların da faaliyete geçmesiyle birlikte çok güçlü kariyer elde edebildi. Oynamış olduğu dizilerdeki karakteri ile adeta çok sevilen ünlü oyuncular arasında yerini almayı başardı. Tatlı Betüş, Şaşı Felek Çıkmazı gibi 90’ların sevilen ve halen daha hafızalarda yer eden projelerde boy gösteren ünlü oyuncu Cem Davran ayrıca Ruslar isimli dizide Hande Ataizi ile birlikte çok iyi bir çift olmuş ve bu proje ile akıllarda unutulmaz yerlere kazınmıştı.

 Ruhsar Dizisiyle Cem Davran Çok Sevildi

 Ünlü oyuncu Cem Davran televizyon projelerinde 4 yıla yakın süredir Ruhsar dizisiyle görünmesinin ardından büyük ün kazandı. Ruhsar dizisi ise en uzun soluklu diziler olarak ön plana çıktı. Birçok sinema ve dizide ön plana çıkan Cem davran kılıktan kılığa girme konusunda ustalık sergiliyor adeta. Son zamanlarda da ünlü oyuncuyu çok farklı televizyon dizilerinde ve kısa rollerde görmekteyiz.

Kardeş Çocukları, Gün, Yarım Kalan Aşklar ile birlikte Aşkın tarifi gibi birbirinden güzel projelerde son 6 yıldır farklı zamanlarda yer almayı Başaran Cem davran yeni sezonda da bu sefer Uzun soluklu ve çok başarılı bir rolü sergileyeceği bekleniyor. İki yabancı isimli Fox TV kanalının yeni projesinde Cem davran başrol oyunculuğunda yer alacak.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

2001 yılının yaz sezonunda izleyicileri ile buluşturulan romantik komedi tadındaki dizi Aşkın tarifinin hemen ardından belirli bir süre setlerden uzak yaşayan Cem davran tekrardan setlere hızlı bir dönüş yapacak.  Çekimlerin ne zaman başlanacağı henüz netlik kazanmasa da iki yabancı dizisi için ön hazırlıklar neredeyse tamamlanma aşamasına gelmiş durumda. Ünlü oyuncu Hande Erçel ile birlikte Burak Deniz ikilisinin başrolde buluşacağı diziyi çok yakın zaman içerisinde Fox TV ekranlarında izleyicilerine merak dolu dakikalar yaşatacak. Uzun süredir dizi setlerinden uzak kalan Cem Davran’ın bir hayli büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor.