Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük yankı uyandıran Camdaki Kız dizisi yeniden gündemde. Çünkü camdaki kız dizisindeki Nalan’ın Cem Uzan’ın eski eşi Alara Koçibey olduğu iddia ediliyor. Alara Koçibey’in daha önce Gülseren Buğdaycıoğlu’ndan danışmanlık alması nedeniyle iddialar da güçleniyor. Peki Alara Koçibey’in hikayesi ne? Alara Koçibey’in anne ve babası kim? Cem Uzan ile evliliği nasıl bitti?

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Camdaki Kız dizisi Nalan Gerçekte kim sorusunun yanıtı uzun zamandan beri Merak ediliyordu. Kanal D ekranlarında Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük yankı uyandırıyor. Özellikle dizide Nalan karakterinin Başından Geçenler, anne ve babasının davranışları çok dikkat çekiyor. Dizinin gerçek bir hikayeden uyarlanıyor olması ise tüyler ürpertiyor. Camdaki kız dizisi Nalan gerçek hayatta ünlü bir isim çıktı. Camdaki Kız Nalan’ın hikayesi Cem Uzan'ın eski eşi Alara Koçibey ile benzerlik gösteriyor. Üstelik Alara Koçibey daha önce Gülseren Buğdaycıoğlu’ndan danışmanlık almış. Peki, Camdaki Kız Nalan gerçekte Cem Uzan’ın eski eşi Alara Koçibey mi? Alara Koçibey’in hikayesi ne? Alara Koçibey’in anne ve babası kim? Alara Koçibey ve Cem Uzan evliliği nasıl bitti?

Alara Koçibey’in annesi ve babası kim?

Camdaki kız Nalan'ın hikayesine olan benzerliği ile gündeme gelen Alara Koçibey’in anne ve babası merak ediliyor. Alara Koçibey’in babası efsane rallici Renç Koçibey annesi ise Meryem Koçibey. 1997 yılında Cem Uzan ile Amerika'da sade bir nikah töreni ile evlenen Alara Koçibey iki çocuk annesi ve şu anda 50 yaşında.

camdaki-kiz-nalan-gercekte-cem-uzanin-eski-esi-alara-kocibey-mi-hikayedeki-sasirtan-benzerlik

Camdaki kız Nalan Alara Koçibey mi?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başladığından bu yana ilgi odağında olan ve hikayesi çok dikkat çeken camdaki kız dizisinin gerçek bir hikayeden uyarlandığı biliniyordu. Camdaki Kız Nalan'ın Alara Koçibey olduğu öne sürüldü. Bir dönem Cem Uzan ile evli olan ve olaylı bir şekilde boşanan Alara Koçibey’in o dönem Gülseren Buğdaycı oğlundan danışmanlık aldığı da biliniyor. Bu nedenle camdaki kız Nalan karakterinin Alara Koçibey olma ihtimali de güçleniyor.

Alara Koçibey'in hikayesi ne?

Alara Koçibey, Meryem Koçibey ve efsane rallici Renç Koçibey’in kızıdır. Kötü bir aileden gelen Alara Koçibey, 1993 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiştir. 1996 yılında Amerika'da Cem Uzan ile Nikah masasına oturan ve sade bir törenle evlenen Alara Koçibey’in Cem Uzan'dan iki çocuğu bulunmaktadır. Şu anda yurt dışında yaşayan Alara Koçibey, @alarakocibey instagram hesabını kullanmaktadır. Alara Koçibey sosyal medyada 44000 takipçisi bulunmaktadır.

camdaki-kiz-nalan-gercekte-cem-uzanin-eski-esi-alara-kocibey-mi-hikayedeki-sasirtan-benzerlik-3

Alara Koçibey Cem Uzan evliliği nasıl bitti?

1996 yılının yaz aylarında Arkadaş ortamında taşın tanışan Cem Uzan ve Alara Koçibey, 5 Kasım 1997 tarihinde Amerika'da sade bir nikah töreniyle evlendi. Cem Uzan, genç partiyi kurduğunda Alara Koçibey eşinin yanında sık sık boy gösterdi. Cem Uzan'ın TMSF tarafından mallarına el konulması Sonrasında da Alara Koçibey yine eşinin yanındaydı. Fakat yeniden hakkında kırmızı bülten çıkarılması aileyi derinden sarstı. Cem Uzan'ın Paris'te taşınması ile birlikte kesin ayrılacak o iddiaları da gündeme geldiği noktadan Alara Koçibey’in Yunan bir futbolcu ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bu sırada ise Cem Uzan ve derin Mermerci aşkı başladı.

Yurtdışına kaçmadan önce de Cem Uzan'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğu aynı zamanda eşi ile ilgilenmediğini iddia ediliyordu. Alara Koçibey’in bu sırada tek başına kaldığı koruması ve şoförü olan bir kişi ile yakınlaştığı biliniyordu. Bu yakınlaşmanın ortaya çıkması ile birlikte Cem Uzan eşine sadece bir Yalı bıraktı ve Paris'e kaçtı. Alara Koçibey o dönemde büyük bir psikolojik Bunalım yaşadı Gülseren Buğdaycıoğlu’na giderek destek aldı.

Sedat ve Nalan’ın Cem Uzan ve Alara Koçibey olduğu iddia ediliyor

Camdaki kız dizisi başkarakterin Nalan’ın Alara Koçibey’e olan benzerliği nedeniyle şu anda Sedat ve Nalan’ın Cem Uzan ve Alara Koçibey olduğu öne sürülüyor. Elbette bu konuda Gülseren Buğdaycıoğlu’ndan herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Alara Koçibey’in hayatında Gülseren Buğdaycıoğlu detayının olmadı iddiaları güçlendirdi.

Alara Koçibey kimdir, kaç yaşında?

Alara Koçibey İstanbul'da 1971 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul'da eğitim hayatına başlayan Alara Koçibey, Lise eğitimini de burada tamamladıktan sonra üniversiteye eğitimini 3 ülkede birden aldı. İstanbul Londra ve New York'ta iç mimarlık eğitimi alan Alara Koçibey işadamı Cem Uzan ile evlendi. Çiftin Emre ve Yasemin Paris adında iki çocukları bulunuyor. Cem Uzan ile evliliği 13 yıl süren Alara Koçibey daha sonra olaylı bir şekilde boşandı. Iç mimar olarak çalışmaya devam eden Alara Koçibey şu anda yurt dışında yaşıyor.