Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Camdaki Kız Selen kim merak konusu oldu.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Camdaki Kız Selen kim merak konusu oldu. Camdaki Kız Selen daha önce hangi dizilerde yer almıştı araştırılmaya başlandı.

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Büyük reytingler beklenilen dizinin oyuncuları merakla araştırılmaya başlandı. İlk dikkat çeken isimlerden biri de Selen karakteri oldu. Camdaki Kız Selen kimdir? Camdaki Kız Selen gerçek adı ne? Camdaki Kız Selen Selma Ergeç kimdir?

Camdaki Kız Selen Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat'ın ablası Selen karakteri, Rafet Koroğlu'nun kızıdır. Selen zeki, çalışkan tuttuğunu koparan, neşeli, insan ilişkileri çok iyi olan bir kadındır. Babasının göz bebeği olan Selen Rafet Koroğlu'nun iş yerindeki sağ koludur. Tüm hayatı boyunca her zaman kardeşi Sedat'ın ve Koroğlu ailesinin tüm açıklarını kapatmıştır.

SELMA ERGEÇ KİMDİR?

Selma Ergeç, 1 Kasım 1978 Hamm, Almanya doğumludur. Babası Türk annesi Alman'dır. Türk bir doktor ile ALman bir hemşirenin kızıdır.  Yurt dışında tıp fakültesinde okurken üçüncü yılında Türkiye'ye staja geldi ve eğitim hayatına altı ay ara vermek istedi tam o sırada eroin bağımlısı bir genç kız için oyuncu arandığını duydu. Bunun üzerine tıp fakültesinden ayrıldı. Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Emre Altuğ'un Gidecek Yerim mi Var? video klibinde oynadı.

Böyle mi Olacaktı, Yarım Elma, Şöhret, Körfez Ateşi, Hırçın Kız, Asi Kız, Muhteşem Yüzyıl, Kalp Ağrısı gibi dizilerde yer aldı.

2015 yılında Can Yayınlarının veliahtı Can Öz ile evlenmiştir. 2016 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir.