Ünlü Şarkıcı Can Bonomo'dan hayranlarına bir müjde geldi. Pandemi döneminde çalışmalarını sürdüren Can Bonomo, şarkılarıyla sevenlerinin kalbini bir kez daha fethediyor.

Ünlü Şarkıcı Can Bonomo'dan hayranlarına bir müjde geldi. Pandemi döneminde çalışmalarını sürdüren Can Bonomo, şarkılarıyla sevenlerinin kalbini bir kez daha fethediyor. Ünlü şarkıcı son teklisi olan "Yine Karşılaşırsak" isimli şarkısıyla listelerin altını üstüne getiriyor. Çok beğenilen "Yine Karşılaşırsak" şarkısıyla listelerin üst sıralarından inmeyen Bonomo, yeni şarkısını piyasaya sunmaya hazırlanıyor.


Şarkı 16 Nisan'da yayınlanacak!


33 yaşındaki ünlü şarkıcı "Kaplan" adlı yeni şarkısını 16 Nisan'da dinleyicileriyle paylaşacak. Büyük bir heyecanla beklenen şarkının video klibinin de yayınlanacağı vurgulandı. Şarkının klibinin çekimi için hafta sonu sete çıkacak Can Bonomo'nun yeni şarkısının klibini aynı zamanda aranjörü de olan Can Saban yönetecek.Can Saban'ın yönetmenliğinde çekilecek klibin nasıl olacağı merak ediliyor. Şarkısının çıkış tarihini duyurarak hayranlarını heyecanlandıran ünlü şarkıcı, şarkının kapağını da sosyal medyadan paylaştı.

Kapak tasarımını oyuncu eşi Öykü Karayel üstlendi!


Şarkının kaydedildiği stüdyonun "TheFatLab" olduğu belirtildi. Şarkının kapak tasarımını yapan kişinin ise 2018 yılında Can Bonomo ile hayatını birleştiren oyuncu Öykü Karayel olduğu belirtildi. Fotoğraf çekiminin Aylin Güngör tarafından gerçekleştirildiği kaydedildi. Bu çekimin analog kameralar kullanılarak yapıldığı vurgulandı. Hayranların merakla beklediği "Kaplan" isimli şarkı Avrupa Müzik markası ile birlikte 16 Nisan'da dinleyicilerin beğenisine sunulacak.


Can Bonomo'nun kariyeri


Profesyonel müzik kariyerine 2011 yılında başlayan Can Bonomo, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Love Me Back" isimli şarkıyla Türkiye'yi temsil etti ve yarışmayı yedinci sırada bitirdi. İlk albümü olan Meczup'u 2011 yılında piyasaya süren Can Bonomo; Aşktan ve Gariplikten (2012), Bulunmam Gerek (2014), Kâinat Sustu (2017) ve Ruhum Bela (2019) adlı albümleri yayınladı. Yalan Dünya ve Jet Sosyete gibi dizilerle Güldür Güldür programına konuk olarak katılan Can Bonomo; Delirmek Belirmektir, Şu Sevdalar Tevatürü ve Parya Koma adlı şiir kitaplarını çıkardı.


Can Bonomo'nun Teklileri  • "Love Me Back" (2012)

  • "Ali Baba" (2012)

  • "Kara" (2013)

  • "Bardak Taşıyor" (2019)

  • "Sen Bunları Duyma" (2020)

  • "Güneş" (2020)

  • "Yine Karşılaşırsak" (2020)