Oyuncu çift Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat Marmaris tatillerine daha fazla dayanamadı ve karşılaştıkları manzara karşısında vatandaşlara tepki gösterdi!

Başarılı oyuncular Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat Marmaris'te romantik bir tatil geçiriryor. Mavi Tur yapan oyuncu çift beklemedikleri bir manzara ile karşılaşınca olanlar oldu.

Evli oyuncu çift Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat Marmaris'te romantik bir tatil geçiriyor. Tatilden güzel mazaraları sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşan çift hayal kırıklığına uğradı.

Son olarak Afili Aşk dizisinde canlandırdığı Ceyda karakteri ile akıllarda kalan Zeynep Tuğçe Bayat ile son olarak Sol Yanım dizisi ile ekrana gelen Hatırla Sevgili'nin Ahmet'i Cansel Elçin romantik bir tatil geçiriyor.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

60e6f53386b24713444a6140

İkili Marmaris'in koylarını doğa ve tarihini tek tek gezerken romantik anlar yaşıyor. Ancak ikilinin bu güzel tatili kendilerine zehir oldu.

İkili gittikleri bir tarihi koyda gördükleri manzara karşısında artık kendilerini tutamadı. Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat gittikleri doğa harikası yerin insanların attığı çöplerle dolu olduğunu görünce çıldırdı. Çöpleri toplana oyuncu çift "Çok yazık! Artık dayanamadık çektik. Her gittiğimiz yerde daha kötü manzaralar vardı. Ülkemizin güzelliklerine çok yazık" dedi.

Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat'ın insanların yerlere attığı çöpleri doğa harikası yerleden toplaması alkış alırken görüntüler içler acısıydı.

İşte o anlar;

WhatsApp Image 2021-07-10 at 01.40.36