Şahan Gökbakar'ın eğlenceli filmlerinden biri olan Celal ile Ceren filminin devam filmini isteyenlere müjde var.

Disney Plus'ta yayınlanan Recep İvedik 7 filmi ile sosyal medyada günlerce TT olarak kalan Şahan Gökbakar yeni bir diziye hazırlanıyor. 

Recep İvedik 7 ile büyük ses getiren komedyen Şahan, yine Disney için yeni bir dizi çekmeye hazırlanıyor. Disney'de yayınlanan Recep İvedik 7 filmi göndermeleri ile büyük ilgi görmüş ünlü isimler dahi filmle ilgili bolca tweet atmıştı..

Şahan Gökbakar ara vermeden yeni bir diziye hazırlanıyor. 2013 yılında sinemaya giren ve yine oldukça bepenilen Şahan Gökbakar'a başrolünde Ezgi Mola'nın eşlik ettiği Celal ile Ceren filmine benzer bir dizi geliyor. Celal ile Ceren'in devam filmini bekleyenler bu diziyle bir nebze olsun yüzleri gülecek.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Yönetmen koltuğunda Şahan'ın kardeşi Togan Gökbakar’ın otuacağı dizinin ilk sezonu sadece 8 bölümden oluşacak. Yeni dizinin adı henüz belli olmasa da dizinin konusu şu şekilde olacak;

Şahan'ın yeni dizisinde oldukça kültürlü, zeki ve eğitimli bir kadın olan Ece ile kendisine tam anlamıyla zıt özelliklere sahip olan eşi Erdal’ın hayatı anlatılacak.