Şeyma Subaşı'nın Acun'dan sonra bu sefer Mısırlı milyarder sevgilisinin uçaktaki tüm biletleri satın almasına en olaylı yorum Cenk Eren'den geldi.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

Acun Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile evli iken yarışmasına katılan Şeyma Subaşı ile aşk yaşamaya başlamış hatta çocuk yapmıştı. Melisa yıllar içinde büyüdükten sonra karısından boşanan ve Şeyma ile evlenen Acun daha sonra Şeyma'nın kendisini aldattığı dedikoduları nedeniyle boşanmıştı. Medya patronu Acun döneminde ünlüler ve gaeteler Şeyma Subaşı'nın şaşalı yaşamına tek kelime etmeyip selfiler paylaşırken şimdiler de ise herkesin yazacak bir şeyleri olması da düşündürdü.

Şeyma Subaşı şimdilerde Mısırlı milyarder sevgilisini kendisine yaptığ jestleri paylaşarak gündem olmaya devam ediyor. Son olarak paylaştığı sevgilisinin tarifleli uçağın tüm biletlerini kendisi için aldığı hikaye gündem olmuştu.

Sosyal medyada gündem olan olay sonrası en ilgi çekici yorum Cenk Eren'den geldi. Cenk Eren'in yorumu, Mısırlı milayerderi kaçakçılık ile itham etti olarak yorumladı.

CENK EREN'DEN OLAY İMA

Cenk Eren sosyal medya hesabından "Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Birde evladınız yanınızda." dedi.