Türkiye A Milli Kadın Voleybol takımızın Avrupa şampiyonu olması için kaç maçı kaldı? A Milli Voleybol Avrupa şampiyonası puan durumu?

Milli gururumuz A Milli Kadın Voleybol takımız göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Peki Avrupa Şampiyonu olmamız için kaç maç kaldı?

CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası fikstürü ve güncel puan durumu son durum ne oldu?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız D grubunda oynadığı 4 müsabakanın tamamını nağmalup kazandı. Filenin sultanların gelecek maçlarda hangi ülkelerle karışalacağı merak ediliyor.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D grubu 4. maçında Finlandiya karşısında da yine galibiyete imza attı. A Milli Voleybol takımımız şimdiye kadar gruptaki Romanya, Ukrayna, İsveç ve Finlandiya maçlarını kazandı.

Avrupa Şampiyonası Türkiye Voleybol Puan Durumu sonuçları? Güncel Türkiye Kadın Voleybol takımı puan durumu ve maç takvimi en çok aratılanların başında geldi.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D grubu 4. Maçında Finlandiya karşısında 3-0 galibiyete imza atarak yine göğsümüzü kabvarttı.

12 puanı bulunan A Milli Voleybol Takımımız son 16 turuna kalmayı garantiledi. Turnuvada yer alan 24 takım arasında şampiyon belirlenecek.

Grup müsabakaları sonunda ilk 4 sırada yer alan 16 ekip, 8'li finallere yükselecek. Takımlar çapraz eşleşme usulüyle karşıalcak ve 8'li finallerde rakiplerine karşı galibet yaşayan ülkeler çeyrek finale çıkacak.

8'li finaller ile çeyrek final maçları Bulgaristan ve Sırbistan'da oynanacak. Yarı final ile final maçları ise Sırbistan'da yapılacak.

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

GRUP MAÇLARI!

26 Ağustos'ta grup maçları tamamlanacak.

8'Lİ FİNALLER!

 8'li finaller ise 28-30 Ağustos'ta oynanacak.

ÇEYREK FİNAL ve YARI FİNAL

Çeyrek final ile yarı final maçları ise 31 Ağustos-3 Eylül tarihlerinde

FİNAL MAÇLARI!

Şampiyon ve üçüncünğn belirleneceği maçlar ise 4 Eylül'de oynanacak.