Hadise ile Mehmet Dinçerler el ele ilk görüntüsünü verdi. Ancak yorumlar durmadı! Kulisler kaynıyor!

Ünlü şarkıcı Hadise ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile aşkını noktalamış ve kısa sürede Gloria Jeans sahibi Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler'e doğum günü hazırlayan Hadise sevgilisi ile ilk el ele görüntüsünü verdi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler el ele magazinin karşısına çıktı. Görüntüler ise sosyal medya kullanıcıları tarafından yorumlanınca olaylar oldu. 

Hadise'nin Kaan Yıldırım'ı kısa süre unutup yeni sevgilsine aşk dolu sözler yazması tartışma konusuyken yeni görüntüler tartışmayı alevlendirdi.

"KAAN YILDIRIM'I UNUTMAK İÇİN..."

Magazin sayfalarının "Yakaladık" dediği görüntülerin özel olarak çağırılan magazinciledr olduğu öne sürüdüldü. Görüntülerde Hadise'nin Mehmet Dinçerler'in elini tutmak için çaba verdiği sosyal medya kullanıcıları tarafından yorumlandu. 

Sosyal medya kullanıcıları Hadise'nin Kaan Yıldırım aşkında büyük yara aldığını ve unutmak ve nispet yapmak için kendini cemiyetin ünlü çapkınına Mehmet Dinçerler'e kaptırdığı psikolojik çıkarımı yapıldı. Kullanıcılar kısa sürede bu aşkın davranışlarının gerçek Hadise'yi yansıtmadığını iddia etti.  

Kullanıcıların Hadise'nin cemiyetin ünlü çapkını Mehmet Dinçerl ile olan aşkından hata yaptığını anlayacağını iddia etti.