İstanbul merkezli 13 ilde Sarallar suç örgütüne yönelik yapılan operasyona damga vuran Polat Alemdar ve Erkan Petekkaya isimleri oldu.

Sarallar suç örgütüne yönelik yapılan ve 119 kişinin gözaltına alındığı operasyonda emniyete çağırılan ünlü isimler arasında şarkıcı Aylin Coşkun, oyuncu Necati Şaşmaz, Erkan Petekkaya ve Sinan Engin'in de olduğu öğrenildi.

Sarallar suç örgütü ve bağlantılı oldukları değerlendirilen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 119 şüpheli için ikinci kez uzatma talep edilirken, soruşturmaya dahil olan ünlü isimler de dikkat çekici oldu.

Erkan Petekkaya hastaneye kaldırıldı

Emniyete çağırılan ünlü isimler arasında, şarkıcı Aylin Coşkun, oyuncu Sinan Engin gibi isimler yer alırken Erkan Petekkaya ve bir zamanlar adı "mafya" ile anılan ve hatta soruşturma geçiren Necati Şaşmaz dikkat çekti.

Polat Alemdar' yeniden 'Kurtlar Vadisi'nde...

Operasyonda gözlatına alınan şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 46 adet ruhsatsız tabanca, 55 adet şarjör, 6 adet av tüfeği, 1 adet kalem şeklinde suikast silahı, 1 adet susturucu, bin adet fişek, 1 adet çelik yelek, çok sayıda çek, senet ve dijital materyal, 900 bin dolar ve 413 bin euro ele geçirilmişti.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Bu arada gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Necati Şaşmaz Twitter''ı salladı - Bilim ve Teknoloji Haberleri