Ekranların en başarılı ve en çok özlenen ismi Gülse Birsel nihayet kararını açıkladı...

Ekranların en başarılı ve en çok özlenen ismi Gülse Birsel nihayet kararını açıkladı...

Her biri ayrı bir efsane olan Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete gibi muhteşem işlere imza atan Gülse Birsel, geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ilk müjdesini vermişti.

Takipçilerine yeni dizi projesinin çalışmalarına başladığı haberini veren Gülse Birsel'in yeni projesi merakla beklenirken dahası da geldi.

Değerli oyuncu ve senarist Gülse Birsel hem izleyiciyi, hem yazarı hem de oyuncuyu yoran uzun dizi süreleri nedeniyle artık 35-40 dakikalık projelerde yer almak istediğini her fırsatta dile getiriyordu. Birsel, Masa Dergisi’ne verdiği röportajda, 8 bölümlük bir komedi dizisi yazdığını ifade etmiş, dijital bir platform için yazdığı dördüncü dizisinin hazırlıkları için ise şu açıklamayı yapmıştı;

Gülse Birsel yeni dizi projesini duyurdu!

“Dijital bir platforma. Sitcom değil, yani stüdyoda gülme efektli vs. değil, gerçek mekanlarda. Güzel bir oyuncu kadrosu planlanıyor. Yazın çekim olur gibi düşünüyoruz. Ama senaryo yazımı aşamasındayım şu an. Güncel bir hikaye. Başka bir ipucu veremiyorum.” 

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Gelen asıl müjde ise 14 Haziran’da Türkiye’de yayına başlayacak olan Disney Plus yönetiminin Gülse Birsel ile 2 film ve 3 sezon sürecek bir de dizi için anlaştığı oldu.

Gülse Birsel'den 'Jet Sosyete' kararı! - Magazin haberleri – Sözcü

Cenk Soner ile Mehmet İçağasıoğlu’nun Türkiye yapılanmasını yönettiği Disney Plus, her gün yeni bir bomba isimle adını duyurmaya devam ederken, Atatürk dizisi ve Aras Bulut İynemli haberinden sonra en değerli haber tabi ki yaşadığımız ortamda yüzümüzü biraz olsun güldürecek Gülse Birsel projeleri oldu.

Heyecanla hem Atatürk dizisini hem de şimdi Gülse Birsel hikayelerini bekliyoruz.

Gürsel Birsel Kimdir, Nasıl Ünlü Oldu? Gürsel Birsel Kaç Yaşında, Aslen Nereli? Gülse Birsel'den Yeni Dizi Geliyor! - Biyografi