Beşiktaş’ın başına 25 Mart 2022’de geçen Valerien Ismael, siyah-beyazlıların başında 18 resmi karşılaşmaya çıktı.

O başarısıyla dikkat çekiyor! Efsane geri döndü! Beşiktaş taraftarı çılgına döndü! Fransız çalıştırıcı, yalnızca 8 galibiyet alırken, 7 beraberlik ve 3 yenilgiyle sınıfta kaldı. Beşiktaş bu maçlarda 30 gol atarken, kalesinde 21 gol gördü. 

Valerien Ismael, Beşiktaş’ın başındayken ikişer kez Trabzonspor ve Fenerbahçe ile karşılaşırken, dört maçta hiç galibiyet göremedi. Beşiktaş, Trabzonspor ile 1-1 ve 2-2, Fenerbahçe’yle ise 1-1 ve 0-0’lık beraberlikler yaşadı. 

Yeni teknik direktör Şenol Güneş’in ise derbi karnesi Beşiktaşlıları mutlu ediyor. Tecrübeli çalıştırıcı, 27 derbi maçına çıkarken 11 galibiyet, 7 beraberlik ve 9 yenilgi yaşadı. 

Şenol Güneş, Beşiktaş’ın başındayken Galatasaray’a karşı 9 kez rakip oldu. Güneş’in öğrencileri 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 yenilgi yaşadı…

Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi! Galatasaray Victor Nelsson Transferi ile Kasasını Dolduracak! İtalya'dan Teklif Geldi!

Şenol hoca eski takımı Trabzonspor’a karşı ise 7 maça çıktı. 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi yaşadı. 

Tecrübeli çalıştırıcı ise Fenerbahçe’ye karşı çok üstünlük kuramadı. Beşiktaş sarı-lacivertlilerle Ziraat Türkiye Kupası’nda da çok eşleşti ve 11 karşılaşmaya çıktı. Siyah-beyazlılar, 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 4 yenilgi yaşadı…