Kendisi 10 yaşında kimse tarafından tanınmayan bir çocukken kendisinden 2 yaş büyük olan ikiz ablaları Mary-Kate ile Ashley'nin dünya çapında tanınan kişilere dönüştüğünü aktaran Elizabeth Olsen, bir itirafta bulundu. Ablalarıyla ilişkilendirilmemek için

Marvel severlerin Scarlet Witch karakteriyle tanıdığı Elizabeth Olsen, geçmişine dair dikkat çeken bir ititrafta bulundu. Scarlet Witch karakterinin dizisi olan WandaVision ile son zamanlarda oldukça popüler olan 32 yaşındaki ünlü aktris, ikiz kız kardeşleri Mary-Kate (34) ile Ashley Olsen (34) hakkında konuştu. Kendisi hiç kimse tarafından tanınmazken ikiz ablalarının Full House, New York Minute, Passport to Paris, So Little Time ve When in Rome gibi yapımlar nedeniyle ünlü olduğunu hatırlattı, o zamanki duygularından bahsetti.

"10 yaşında mutsuz bir kız çocuğuydum"

Popüler kız kardeşleriyle birlikte anılmamak için ismini değiştirmeyi düşündüğü bir zamanaın olduğunu söyleyen Olsen, ikinci adı olan Chase isminin soyadı olarak kullanmayı düşündüğünü sözlerine ekledi. Glamour UK’ye demeç veren Elizabeth Olsen, bütün ABD tarafından tanınan ikiz ablaları popülerken kendisinin 10 yaşında mutsuz bir kız çocuğu olduğunu belirtti.

Ablalarının gölgesinde bir çocukluk geçirdiğini kaydeden Olsen, oyunculuğa merak duysa da "Dans dersimi ve spor takımlarımı özlediğimi anladım, oyunculuk bana göre değildi" ifadelerini kullandı.

"Nepotizmin gücünü 10 yaşında hissettim"

10 yaşında olmasına rağmen ünlü kız kardeşleriyle ilişkilendirilmek istemedeğini aktaran Olsen, o dönemde birilerinin kendisini kayırmasını ve "sıranın önüne geçirmesini" istemediğini düşündüğünü söyledi.

Nepotizmin (akraba kayırma) gücünü o dönemde bile hissettiğini belirten Olsen, "nepotizm" kelimesini bilmese de o hissi tattığını ve o tadın hiç hoşuna gitmediğini kaydetti. Ünlü olunca "Elizabeth Chase" adını kullanmayı o yaşlarda kafasına koyduğu vurgulayan ünlü oyuncu, yıllar içinde bu kararından vazgeçtiğini söyledi. 

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Mary-Kate ile Ashley Olsen'in yer aldığı yapımlar!

Elizabeth Olsen'in kendisinden 2 yaş büyük olan ikiz ablaları Mary-Kate Olsen ile Ashley Olsen, birçok popüler yapımda rol aldı. 8 sezon yayında kalan Full House dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanan ikizler, birçok filmde kameraların karşısına geçti. New York Minute, Passport to Paris, So Little Time, When in Rome, It Takes Two ve The Challenge gibi filmlerde rol alan ikiz kardeşler, 3 sezonluk Mary-Kate and Ashley in Action adlı animasyon dizisinde de yer aldı.