Emir Sarıgül Buket Aydın'a Geri Döndü! Sibel Can' a Büyük Şok!

Geçtiğimiz haftalarda Sibel Can ile teknede yakalanan Emir Sarıgül bu kez Buket Aydın ile teknede yakalandı!

Magazin 13.06.2021 - 13:05 13.06.2021 - 15:13 Azra Özdemir

Sibel Can ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Emir Sarıgül eski sevgilisi Buket Aydın'la barıştı!

 Buket Aydın,  Sibel Can ve Emir Sarıgül'ün tatil görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra bir daha barışma durumunun söz konusu olamayacağını dile getirmişti.

Mart ayında Buket Aydın ile ayrılan Sarıgül, hemen sonrasında Marmaris tatilinde Sibel Can ile yakalanmıştı. Fakat ikilinin aşkları yine kısa sürdü.

Uzun yıllardır aşk yaşadığı konuşulan Sibel Can’la Marmaris tatilinden dönen ünlü iş insanı Emir Sarıgül, eski sevgilisi Buket Aydın’a geri döndü!!!

Sibel Can ile  tatil yaparken Buket Aydın'a evlilik teklifi!

Tatilde iken Buket Aydın'a çiçekler gönderip, evlenmek istediğini söyleyen  Emir Sarıgül’ün evlenme teklifini “Evlenmek istemiyorum, kariyerime zarar veriyor” diyerek reddeden Buket Aydın, Yeniköy’de bir mekanda Sarıgül ile  yemek yerken görüntülendi. İkili  sonrasında Emir  Sarıgül'ün teknesine binerek mekandan ayrıldı.

Nikah yakın!

 Birkaç gün önce  çiftin yeniden beraber oldukları ve  evlenecekleri iddia edilmiş , Buket Aydın bu haberi de sert bir dille  yalanlamıştı. Bu görüntülerden sonra ise iddialar güçlendi. Buket Aydın daha önce de ilişkileri ortaya çıktığında sadece arkadaşız demişti..Sibel Can'ın ise bu durum karşısında çok üzüldüğü ve sinir krizi geçirdiği iddia edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@