Sosyal medya son günlerde ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye gelen soruları konuşuyor. Her geçen gün soruların dozu artarken, okuyanlar ise gözlerine inanamıyor. Daha önce Esra Ezmeci’ye gelen idrar sorusu çok konuşulmuştu. Bu defa ise regl sorusu gündeme oturdu.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, zaman zaman sosyal medya hesabından soru cevap etkinliği yapıyor ve takipçilerinden gelen soruları cevaplıyor. Ancak Esra Ezmeci’ye öyle sorular soruluyor ki okuyanlar gözlerine inanamıyor. Hayrete düşüren sorular bir o kadar da mide bulandırıcı oluyor. Hatta son olarak ünlü psikoloğa öyle bir soru soruldu ki resmen ahlak çöküşü yaşıyoruz dedirten cinsten oldu.

Regl sorusu hayrete düşürdü

Esra Ezmeci, sık sık sosyal medya hesabından soru cevap ve itiraf etkinliği yapıyor. Son olarak ünlü psikoloğa yazılanlar ise herkesi hayrete düşürdü. Esra Ezmeci’ye bir takipçisi "Regl kanımı içeceğine koyup içirdim sonra sevgi bitince zor kurtuldum. " diye yazdı. Ünlü psikolog bugüne kadar gelen en ahlaksız sorulara ve itiraflara bile yorum yapmıştı ancak bu defa " Ayy" şeklinde tepki vermekle yetindi.

esra-ezmeciye-gelen-sorular-yine-bildiginiz-gibi-once-idrar-simdi-de-regl-resmen-ahlak-cokusu-1

Ahlak çöküşü yaşıyoruz

Esra Ezmeci’ye gelen sorular sosyal medyada da sık sık gündem oluyor. Sosyal medya kullanıcıları hem gelen sorulara hem de bu soruları yayınlayan ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye tepki gösteriyor. Sosyal medyada bu tür ahlaksız şeylerin yayılanmasına tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, bu tür paylaşımların gençlere kötü örnek olduğunu söylüyor.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

esra-ezmeciye-gelen-sorular-yine-bildiginiz-gibi-once-idrar-simdi-de-regl-resmen-ahlak-cokusu-2