Sıfır Bir dizisindeki cio karakteri ile akıllara kazınan Ardından çukur ve alev alev dizileri ile çok konuşulan Cihangir Ceyhan'ın evli olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun aile fotoğrafları sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

Şu sıralar camdaki kız dizisindeki performansı ile çok konuşulan Cihangir Ceyhan'ın evli olduğu gerçeği Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. 1 yaşına basan Oğlunun doğum gününde eşi ile birlikte fotoğraflarını paylaşan Cihangir Ceyhan yeni bir paylaşım daha yaptı. Genç kızların peşinden koştuğu Cihangir Ceyhan Bu defa babası ve oğlunu paylaştı.

Yakışıklı oğlu oyuncu Cihangir Ceyhan ilk olarak Sıfır Bir dizisinde cio karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak Camdaki Kız dizisinde Şoför Hayri karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan’ın özel hayatı çok merak ediliyordu. Ünlü oyuncunun adı bugüne kadar bir çok kişiyle anıldı ancak gerçek bambaşka çıktı. Cihangir Ceyhan’ın evli olduğu ve hatta çocuk sahibi olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı.

evli-oldugu-gercegi-ortaya-cikan-cihangir-ceyhan-dan-aile-fotograflari-2

Oğlunun doğum gününde ilk paylaşım geldi

Cihangir Ceyhan, ailesiyle birlikte ilk fotoğrafını geçtiğimiz günlerde oğlunun doğum gününde paylaşmıştı. Eşi ve oğlu ile fotoğrafını paylaşan Cihangir Ceyhan, "İlhan Cihangir’imiz 1 yaşında. Rabbim sana sağlık afiyet versin evladım. Hızır yoldaşın olsun… Allah sana ilim irfan bahşetsin." notunu düşmüştü. Bu poz sosyal medyada şok etkisi yaratmış, ünlü oyuncuyu bekar zanneden hayranları ise bir hayli şaşırmıştı.

evli-oldugu-gercegi-ortaya-cikan-cihangir-ceyhan-dan-aile-fotograflari-3

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Yeni paylaşım geldi

Cihangir Ceyhan 1 yaşındaki oğlunu bu defa da babası ile birlikte paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda birlikte yaptıkları yemeği kast eden ünlü oyuncu bir gün "Babadan oğula dededen toruna" notunu düştü. Cihangir Ceyhan'ın bu paylaşımı sosyal medyada binlerce beğeni aldı.