Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alınır mı? Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alma fiyatı ne kadar? Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alma!

Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alma, tek maç fiyatı futbol severler tarafından araştırılıyor. Galatasaray'ın Barcelona ile karşı karşıya geleceği maç UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları yayıncısı olan dijital platform Exxen'de olacak. Tüm futbolseverlerin merakla beklediği maçı takip etmek isteyenler ise tek maç izleme seçeneği olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Peki Galatasaray- Barcelona maçı tek maç satın alınır mı? Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç fiyatı ne kadar?

En Değerli 100 Kulübün Olduğu Listede 2 Süper Lig Takımı Var! En Değerli 100 Kulübün Olduğu Listede 2 Süper Lig Takımı Var!

xxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alma! UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları bu sezon Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen Platformu üzerinden yayınlanıyor. UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray ise bu akşam dünya devi barcelonayı kendi evinde ağırlayacak. Futbol Tutkunları bu akşamki maç için oldukça heyecanlı ve mutlaka izlemek istiyor. Renk fark etmeden tüm takım taraftarları bu akşam Galatasaray'ın yanında olacak. Peki Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın alınır mı? Exxen'de tek maç satın alınıyor mu? Exxen Galatasaray Barcelona maçı tek maç fiyatı ve merak edilenler haberimizde…

Exxen Galatasaray- Barcelona maçı tek maç satın alınır mı?

UEFA son 16 turunda temsilcimiz Galatasaray bu akşam dünya devi Barcelona ile turu geçebilmek için kendi evinde karşı karşıya geliyor. İspanya'da oynanan ilk maç 0-0 berabere tamamlanmıştı. Bu da demek oluyor ki Galatasaray'ın kendi evinde tur atlamak için bir ihtimali var. Takım fark etmeden tüm taraftarlar bu akşam oynanacak olan karşılaşma ya kilitlenmiş durumda. Futbolseverler karşılaşmayı kaçırmadan takip etmek için Exxen Galatasaray- Barcelona maçı tek maç satın alınır mı? Sorusunun yanıtını bulmaya çalışıyor. Galatasaray Barcelona maçı tek maç satın almak mümkün değil. Ancak 1 aylık futbol paketi almak mümkün. Exxen spor paketi olarak bilinen 1 aylık futbol paketinin fiyatı 24 80 TL. Ayrıca 1 yıl taahhütlü olarak Exxen+ spor Kanalları alabilir Aylık 34.80 TL ödeyerek tüm maçları takip edebilirsiniz. Exxen spor paketi Reklamsız fiyatı ise 44.80 TL olarak açıklandı.

Exxen Galatasaray- Barcelona maçı tek maç fiyatı

Exxen tek maç satın alma fiyatı bulunmuyor. Yani tek maç olarak satın alma yapılmıyor. Ancak sadece Galatasaray Barcelona maçı tek maç izlemek için abonelik yapmak isteyenler aylık taahhüt caymalı paket satın alabiliyor. Bu paketin fiyatı ise 59.80 TL.